Między teraz a wiecznością

Patronat LC
Marie Lucas Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Poza czasem fantastyka, fantasy, science fiction
Everlasting
paranormal romance duchy magia literatura niemiecka

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Rozmowy z duchami

29 Link do recenzji

Julia trafia do nowej szkoły, zdobywa przyjaciół i chłopaka Feliksa. Intryguje ją jednak tajemniczy Niki, który ma niezwykły dar - rozmawia z umarłymi. Książka nie jest trudna, czyta się lekko, w miarę szybko. Postacie nie wzbudzają antypatii, za to fabuła miejscami tak. Książka przewidywalna. Chwilami jednak chciałabym poznać dalszy ciąg tej historii. Można przeczytać,...

Bardzo dobra powieść.Są tu widoczne problemy takie jak śmierć bliskich,dojrzewanie,miłość i wreszcie najważniejszy punkt:duchy.Chwilami będziemy się smucić innym razem śmiać a niekiedy bać ale i tak wszystko skończy się dobrze.Jest to opowieść w sam raz dla sympatyków duchów jak i fantastyki.

"Kiedy kochamy, wszyscy jesteśmy aniołami. Tylko zetknięcie z ziemią sprawia, że jesteśmy śmiertelni."

książkę bardzo miło mi się czytało, z zainteresowaniem i mimo początkowego sceptycznego podejścia do lektury, oceniam ją dobrze. Styl Autorki jest lekki, język dość prosty i młodzieżowy. Jeżeli ktoś lubi motyw rozmów z duchami, posiadanie nadprzyrodzonych darów i mocy, to myślę, że książka mu się spodoba.

1918

Początkowo zapowiadała się naprawdę intrygująco, ale im dalej - tym gorzej. Całość bardziej przypadłaby mi do gustu, gdyby zastąpiono strasznie irracjonalny wątek z duchami, poszukiwaniami spadku, nawet gdyby prowadzono je "z przymrużeniem oka". Byłam zawiedziona, że zamiast fajnej młodzieżówki, która ma w sobie coś więcej, otrzymałam książkę tak typową, traktującą o...

Wątek z Nikim podobał mi się najbardziej 😁😍❤

Bardzo dobra książka, tylko czekałam na wolną chwile aż będę mogła przeczytać kolejne kilka rozdziałów. Napisana w dobry, przystępny sposób. Polecam. :)

Moim zdaniem fabuła była za bardzo rozwleczona. Poza tym główna bohaterka bardzo mnie momentami irytowała. Co do świata przedstawionego..on też pozostawia wiele do życzenia. Spodoba się mniej wymagającym czytelnikom.

Autor: Marie Lucas
Data wydania: 30.04.2014
Stron: 424
Tłumaczenie: Agnieszka Hofmann

KOCHAM!
Zacznę od zewnętrznej oprawy. Jak każda okładka wydawnictwa Egmont ta zachęca do czytania i jest piękna oraz oddaje klimat powieści. Opis też zachęcający to...

Dramat. Książka dla młodzieży, czasem lubię ten styl szybkiej niezobowiazujacej książki ale ta naprawdę była słaba. Dziewczyna po śmierci ojca i chlopak który gada z duchami. Dodatkow na przemian wątek romansu, wątek zjawisk nadprzyrodzonych, wątek horroru i zagadka. Naprawdę można się było pogubić jaki typ książki czytamy. Słaba, naprawdę słaba

Dyskusje

1 326