Bestia

Adrian Atamańczuk Wydawnictwo: Serwis Literacki Knowacz.pl fantastyka, fantasy, science fiction
Serwis Literacki Knowacz.pl
fantasy przygody tajemnica wampiry
fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy przygody tajemnica wampiry

Okładka książki Idiota skończony Krzysztof Abramowski, Adrian Atamańczuk, Ewa Białołęcka, Bartek Biedrzycki, Michał Gołkowski, Krzysztof Haladyn, Aneta Jadowska, Jacek Komuda, Tomasz Kołodziejczak, Hubert Olkowski, Marcin Podlewski, Robert J. Szmidt
6,4
Idiota skończony Krzysztof Abramowsk...
Okładka książki Papilarne linie pióra - antologia Knowacz Adrian Atamańczuk, Izabela Monika Bill, Mariusz Bober, Tomasz Jakubiak, Ewa Korczyńska, Aleksander Pietraszunas, Jurata Bogna Serafińska, Jan Siwmir
0,0
Papilarne lini... Adrian Atamańczuk,&...

Chociaż znam autora tylko wirtualnie, mam zaszczyt posiadać "Bestię" w formie papierowej. Ma to dla mnie ogromne znaczenie, gdyż Adrian posiada wyjątkowy talent operowania słowem, przez co trafia do ukrytych pokładów emocji. U mnie są one ukryte tak wyjątkowo głęboko, a jeden Adrian bez większego wysiłku swoją "Bestią" do nich dotarł.
To jedna z najlepszych książek, jakie...

Na półkach: , , , , ,

Jestem jedną z niewielu osób mogących pochwalić się tym, że posiadają papierowy egzemplarz utworu, od którego zaczynał Adrian Atamańczuk. Zaszczyt ten został zarezerwowany dla rodziny i przyjaciół autora - nie ukrywam, że miło mi zostać do tego grona zaliczoną. Pragnę jednak...

„Każdy umysł ma granicę, po której przekroczeniu pozostaje tylko obłęd.”

Niełatwo pisze się opinie o takich książkach. Wierzcie lub nie, ale w dalszym ciągu zastanawiam się, jakich użyć słów? Jak je poskładać, aby stworzyły klarowną całość? Co napisać? Przychodzi mi do głowy niezliczona ilość określeń, zwrotów, porównań… i żadnego nie potrafię wybrać.
W każdym razie dłużej...

• A - folder