Duchowe rozwiązania

poradniki
Laurum
2013-09-20
2013-09-20

Okładka książki Naturalne piękno. Ścieżka wewnętrznej przemiany C.N., Deepak Chopra, Snyder Kimberly, M.D.
Ocena 8,8
Naturalne pięk... C.N., Deepak Chopra...
Okładka książki Uzdrów sam siebie. Rewelacyjna i rewolucyjna ścieżka wzmocnienia odporności Deepak Chopra, E. Tanzi Rudolph, Rudolph E. Tanzi
Ocena 7,9
Uzdrów sam sie... Deepak Chopra, E. T...

Miło się czyta. Bardzo skondensowana i przystępnie pokazane kroki jakie należy podjąć w procesie rozwijania swojej świadomości. Szczerze polecam.

Dodaj cytat z książki Duchowe rozwiązania