The Iron Traitor

Julie Kagawa Wydawnictwo: Harlequin Cykl: The Iron Fey: Call of the Forgotten (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Harlequin
The Iron Fey: Call of the Forgotten (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Nadal jestem pod wrażeniem tego co się wydarzyło w tej części. Apetyt rośnie - mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zdobyć książkę "Iron Warrior", aby prześledzić kolejne wydarzenia w świecie Meghan, Ash'a, Puck'a i Ethan'a.

• Czekam na polskie wydanie
  • Fantasy
  • Czekam na polskie wydanie!
  • Kiedy oni to przetłumaczą :( ??
  • Przeczytane w 2018
  • W oczekiwaniu na polskie wydanie
  • // CHCĘ PO ANGIELSKU //

Dodaj cytat z książki The Iron Traitor