The Iron Traitor

Okładka książki The Iron Traitor
Julie Kagawa Wydawnictwo: Harlequin Cykl: The Iron Fey: Call of the Forgotten (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
The Iron Fey: Call of the Forgotten (tom 2)
Harlequin
2013-11-01
Data 1. wydania:
2013-11-01
angielski

Nadal jestem pod wrażeniem tego co się wydarzyło w tej części. Apetyt rośnie - mam nadzieję, że wkrótce uda mi się zdobyć książkę "Iron Warrior", aby prześledzić kolejne wydarzenia w świecie Meghan, Ash'a, Puck'a i Ethan'a.

Dodaj cytat z książki The Iron Traitor