Metodyka kartografii społeczno-gospodarczej

Lech Ratajski Wydawnictwo: Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera popularnonaukowa
837000055X
Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych im. Eugeniusza Romera
geodezja kartografia geografia mapy
popularnonaukowa
837000055X
geodezja kartografia geografia mapy
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Naokoło świata. Krótki informator geograficzny Joachim Koczy, Witold Lipski (ekonomista), Lech Ratajski, Jerzy Segel, Barbara Weber, Janusz Wroński
5,0
Naokoło świata... Joachim Koczy, Wito...