KSIĄŻKI WYBRANE: Dziewczyna, która ścigała księżyc, Wzgórze Szkieletów, Villa Mirabella, Pierwsza zasada

więcej Więcej

Moja opinai dotyczy wyłącznie ksiązki Lovesoya - Wzgórze szkieletów, która w odróżnieniu od pozostałych z jakichś powodów nie została uhonorowana swoim własnym wpisem w "lubimyczytać". Pozostałe 3 zrecenzowałem osobno (i tu uwaga - Dziewczyna..." ma swoje miejsce w portalu pod inną nazwą - pewnie różne wydawnictwa korzystały z usług różnych tłumaczy (?).
A Wzgórze.......

Na półkach: , , , , ,

Strasznie ruszyła za serce książka "Dziewczyna, która ścigała księżyc". Jak skończyłam ją czytać to się śmiałam i nie mogłam spać :) cudowna historia. Słyszalam, ze była ekranizacja tej książki. Jest trochę odmienna od tych, które zwykle czytam. Ma w sobie elementy fantastyki, magii. Rzadko kiedy wypożyczam literaturę fantastyczną, ale muszę przyznać, że ta pozycja...

• ^^Fantasy/Sci-Fi^^
  • Detektywistyczne/ Kryminalne