Kup teraz - 2 oferty w cenie od 13.15 zł do 25.90 zł

Zatoka Aniołów (tom 5)
literatura piękna
Ewelina Kowalczyk
miłość oskarżenie ryzyko sekrety

To już koniec cyklu. Choć mam nadzieję, że pojawią się jeszcze nowe części. Szkoda, że pewne rzeczy i tak się nie wyjaśniły.

Książkę przeczytałam w ramach wyzwania:

Niestety to już ostatni tom o życiu mieszkańców Zatoki Aniołów.
Autorka stara się zamknąć cykl dopowiadając o dalszych losach osób poznanych w poprzednich tomach.
Ale główną bohaterką jest Charlotte, która wreszcie musi zdecydować któremu z adoratorów oddać swoje serce....czy to ma być komendant policji Joe czy pastor Andrew?
Ta sprawa jednak musi trochę poczekać, bo...

,,Ogród tajemnic" wreszcie opowiada historię, która dotychczas była w tle. Na pierwszy plan wysuwa się miejscowa lekarka - Charlotte Adams. Kobieta rozdarta jest między sprzecznymi uczuciami i emocjami, niezdolna podjąć wreszcie właściwe decyzje. Nie wie co dokładnie ma zrobić ze swoim życiem. Wyjechać czy zostać w Zatoce Aniołów. A dodatkowo zadania nie ułatwia z jednej...

Zaczęłam od ostatniej części i tak mi się spodobała, że na półce mam już wszystkie części i ich nie oddam bo często do nich wracam

Świetnie się czytało można odpocząć przy takiej książce.Bajkowe miejsce akcji,romans,i trochę dreszczyku.Polecam.

Ostatni tom zawsze powoduje refleksje dotyczące całej serii. Każda z historii była ujmująca jednak na tę historię, a raczej jej koniec czekałam najbardziej. Jest to historia bohaterów, których najbardziej polubiłam z tej serii i gdy wcześniej ich losy przeplatały się z losami innych bohaterów w poprzednich tomach, wiedziałam, że to musi mieć swoje dobre zakończenie.

Zachwyciła mnie ta książka to opowieść o miłości, nadziei, poszukiwania samego siebie niosąca nadzieję i przyjaźń.
Jestem oczarowana powieścią przed chwilą skończyłam czytać wzruszająca, z wątkiem kryminalnym,,poruszająca z zainteresowaniem przeczytałam wciąga całkowicie warto przeczytać!!!!

"Niektóre rany są zbyt głębokie, by mógł zagoić je czas. Niektóre nie goją się, bo brak im powietrza i słońca. Tak się dzieje, kiedy pielęgnujesz je w sobie w ukryciu."

Poddałam się urokowi ciepłej i przyjemnej narracji. Spodobała mi się intryga zapleciona wokół wątku kryminalnego, ciekawie się ją rozwiązywało. Nie zabrakło oczywiście pięknie prowadzonej nuty romantycznej....

Przeczytałam całą serię. Czy warto? Myślę, że tak zwłaszcza jeśli ktoś ma ochotę przeczytać coś lekkiego.

Przyjemna książka na letnie wieczory. Napisana przystępnym językiem, szybko się czyta.

• 2014
  • 2018
  • Przeczytane 2013
  • 2015
  • Ebook
  • Przeczytane 2014

Dodaj cytat z książki Ogród tajemnic