Lick

Kylie Scott Wydawnictwo: Momentum Book Cykl: Stage Dive (tom 1) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
Momentum Book
Stage Dive (tom 1)
literatura piękna
angielski

To nie jest pierwsza przygoda z książką tej autorki. I na pewno nie ostatnia. Bardzo mi się podoba, jest lekka przyjemna, bardzo ciekawie napisana. I dlatego zabieram się za tom II.

Nie jestem w stanie podzielić zachwytu innych czytelników nad tą książką.
Ona naiwna zakochuje się po 3 dniach. On oprócz tego, że ładny to nijaki. Wymaga od niej zaufania, ale niczego o sobie nie zdradza, a jak jego "sekret" wychodzi na jaw to jest zdziwiony, że ona dochodzi.
Dodatkowo raził mnie w oczy język i styl napisania tej książki, jakbym czytała fanowskie...

Bez zbędnego pisania czy sie podobała była mega , naprawdę dawno nie przeczytałam tak wzruszającej ,ciekawej historii.Polecam

Bardzo lubię całą serię ale ta jest chyba najmniej realna...Aczkolwiek jak na romans bardzo przyjemnie się czyta

Kupiłam tę książkę kiedyś na promocji w jakiejś księgarni i tak sobie przeleżała na półce jakiś rok. Próbowałam kiedyś ją przeczytać i poległam po pierwszej stronie, ale wczoraj postanowiłam dać jej drugą szansę i bardzo miło spędziłam czas.
Na ogół jak za szybko dzieje się sielanka między głównymi bohaterami, to od razu mam niechęć do dalszej lektury. Tutaj miałam jeden...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

„Stage Dive. Lick” to pierwszy tom serii. Wcześniej miałam styczność z książkami autorki i seria Dive bar podbiła moje serce, dlatego też sięgnęłam po jej kolejne książki.
Główną bohaterką jest Evelyn, wraz ze swoją przyjaciółka udaje się do Las Vegas nieco zaszaleć. Mają zamiar uczcić ukończenie dwudziestu jeden lat przez Evelyn. Kiedy się budzi mam mega kaca, nie wie...

To było dziwne, ale zaskakująco fajne i przyjemne, strasznie pomogło mi się oderwać od nauki

Dość zaskakująca, zabawna fabuła. Ładny, nieobsceniczny romans.

Evelyn, David to jest dopiero mieszanka wybuchowa. Książka wciągnęła mnie od pierwszego zdania do ostatniego. Nie ułatwia mu dziewczyna niczego, a co bo o miłość trzeba zawalczyć 😊

Kolejna seria o chłopakach z rockowego zespołu. Zdecydowanie lubię to! Już po opisie książki wiedziałam, że to coś dla mnie. Czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Postacie czarują czytelnika, są wyraziste, każde z charakterkiem.
Evelyn i David poznają się w niecodziennych okolicznościach. Bawią się w Las Vegas, a rano okazuje się, że są małżeństwem. Jak na Las Vegas nic...

1 228
  • 2018