Rower góral i na Ural. Dziennik z wyprawy na Ural Polarny

Sorus
góral rower Ural góry Rosja wyprawa dziennik
literatura podróżnicza
góral rower Ural góry Rosja wyprawa dziennik

Optymizm i taki niewygórowany stosunek do pisania, bardzo mi się podobało, czekam na kolejną książkę Pana Dominika z wyprawy do dżungli :)

Dobry pomysł na przygodę? Wprawa rowerem na Ural Polarny! Taki plan miał Dominik Szmajda – podróżnik, który w 2012 roku, na przełomie lipca i sierpnia, wyruszył w tundrę góralem. Co prawda, nie był to jedyny środek transportu którym się poruszał, ale najwięcej kilometrów (aż 900) przejechał tym właśnie jednośladem. 170 km przejechał wiezdiechodem, a 100 km przepłynął na...

• Podróżnicze
  • Antarktyka, Arktyka. Świat polarny