Pańskie dziady

Czytelnik
klasyka polska literatura piękna
literatura piękna
klasyka polska literatura piękna

Linowski zmuszony jest pójść do córki z prośbą o pomoc.

bez wątpienia najlepsza z powieści Michała Bałuckiego, które do tej pory miałem okazję przeczytać. W dwóch słowach - głównym bohaterem jest rodzina Linowskich, uważającej się za ludzi z wyższych sfer. Problem tylko w tym, że do owych sfer dostali się "tylnymi drzwiami". Nie posiadają praktycznie żadnego majątku i egzystują tylko dzięki pieniądzom od hrabiny Aurelii....

• Moje własne
  • Klasyka
  • B - folder
  • Ebooki
  • Eee
  • Obyczajowe
  • Literatura piękna i współczesna

Dodaj cytat z książki Pańskie dziady