Tempt Me

Okładka książki Tempt Me Olivia Cunning
Okładka książki Tempt Me
Olivia Cunning Wydawnictwo: Vulpine Press Cykl: One Night with Sole Regret (tom 2) literatura obyczajowa, romans
One Night with Sole Regret (tom 2)
Vulpine Press
2012-09-07
2012-09-07
Adult Fiction Erotica Romance Music

Druga część - opowiastka o Adamie oraz Madison. Madison pomogła mu wyjść z nałogu, spotykali się kiedy tylko Adam z koncertem był w mieście Madison, ale tym razem postanawiają że chcą od siebie czegoś więcej.
Nie jest to historia najwyższych lotów, ale przynajmniej jest bardziej wiarygodna niż ta z pierwszej części. Nasi bohaterowie mają jakąś przeszłość, więc relacja nie zrodziła się w jedną noc, ale ok rok. Natomiast nie oczekiwałabym od tej serii za wiele poza sexem. Tak de facto to można określić to jako soft porno. Bardzo dużo zbliżeń, mało fabuły.

Na półkach: , , , , , , ,

Tym razem na pierwszy plan wysuwa się gitarzysta prowadzący - Adam i jego Madison.
Madison jest doradczynią od spraw nadużywania substancji, Adam zaś mając problemy z nadużywaniem narkotyków rok temu trafił w ręce Madison. Tak się poznali i tak zaczęła się ich znajomość.
Za każdym razem kiedy Adam ma być w Dallas spotykają się. Tak jest i tym razem - zarówno Adam jak i Madi nie mogą się doczekać spotkania i spędzenia ze sobą czasu. W ich relacji brakuje jednak jakiejkolwiek deklaracji, ani nie tworzą związku.
Pojawia się pytanie - czy brak zobowiązań na pewno jest tym czego chce każde z nich? Przekonajcie się.

Nie jest to jednak typ książek, które mogę ocenić wysoko i które trafiają w mój gust. Właściwie to bardzo się wynudziłam. Chciałam ocenić na cztery gwiazdki, jednak problemy Adama z ojcem oraz wątek konfliktu między Adamem i Shadem są obiecujące (stąd jedna gwiazdka ekstra).
Poza tym to dużo seksu, napalonej laski, która lubi ostro i jeszcze więcej seksu. Co za dużo to nie zdrowo i zamiast przyjemnych doznań jedynym doznaniem jakie odczuwałam było znudzenie...

Taka sobie. Troszkę fabuły, mało akcji, dużo seksu.

Taka sobie. Troszkę fabuły, mało akcji, dużo seksu.

DLACZEGO NIE WIEM NIC WIĘCEJ O ADAMIE? wykopie tego ojca czy nie? kurde. a tak poza tym to podoba mi się jego relacja z Madison i to jak walczył, aby jej powiedzieć 'kocham cię'. ale to dobrze, większości te słowa przychodzą zbyt łatwo, a on musiał się upewnić dla siebie samego.

Kolejna część opowieści o członkach zespołu Sole Regret.
Tym razem Adam odkrywa swoje uczucia do Madison oraz pokazuje swoją przeszłość i kiedy już ma wziąć się za prostowanie swojego życia książka się kończy. W ten sposób autorka zachęca do czytania wszystkich części, szkoda tylko że nie ma ich wszystkich jeszcze dostępnych.
Polecam seria bardzo wciąga.

Kolejna część opowieści o członkach zespołu Sole Regret.
Polecam seria bardzo wciąga.

Przeczytałam prawie całą serię i ... niestety bardo się zawiodłam. Historia mało rozbudowana - dla mnie lekkie porno.

Sorki ale te jej opisy... fantastyka naukowa. Choć przyznaje, że podręcznik "jak to zrobić" niezły:)

Super

Super

polecam

polecam

Zaczęło się na stopie zawodowej. Jak się skończy? Zobaczymy.

Zaczęło się na stopie zawodowej. Jak się skończy? Zobaczymy.

• 2015
  • Muzycy