Muzyka świata czyli jak obudzić Leona

Anna Kaszubska Wydawnictwo: G+J, National Geographic literatura dziecięca
G+J, National Geographic
bajka muzyka muzyka świata instrumenty
G+J, National Geographic
literatura dziecięca
bajka muzyka muzyka świata instrumenty

Okładka książki 186 szwów. Z Czeczenii do Polski. Droga matki. Anna Kaszubska, Zargan Nasordinova
Ocena 7,5
186 szwów. Z C... Anna Kaszubska, Zar...
Okładka książki Muzyka świata Steczkowska Justyna, Anna Kaszubska
Ocena 10,0
Muzyka świata Steczkowska Justyna...

Pięknie wydana i ilustrowana książka z 14 opowiadaniami i ciekawym zakończeniem. Świetna do czytania przedszkolakom ze starszych grup. Czytelnik dowiaduje się na temat różnych instrumentów z całego świata oraz osobach reprezentujących różne regiony. Babcia Helenka próbuje obudzić Leona, swojego wnuczka. Niestety nikt nie potrafi go obudzić.Polecam.

Piękna bajka edukacyjna dla dzieci.
Bardzo podobają mi się poboczne zadania, które w pewien sposób zmuszają dzieci do koncentracji :)

Polecam

Brzdęk gitary, dźwięk klawisza fortepianu, cichutkie brzmienie trąbki... Tyle wystarczy, żeby stworzyć muzykę. Muzykę, którą tworzą nie tylko instrumenty, ale i śpiew ptaków, a nawet świst wiatru. Muzykę, która jest wszędzie. Na każdym kontynencie, w każdej kulturze. Czy to ostre i głośne brzmienie elektrycznej gitary czy też łagodne i delikatne dźwięki harfy - muzyka to...

• Książki do kupienia
  • W kolejce