Ty nic nie rozumiesz!

Deborah Tannen Wydawnictwo: Zysk i S-ka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
You just don't understand
1999-01-01
1994-01-01
Agnieszka Sylwanowicz
Zysk i S-ka
komunikacja rozmowa psychologia kobieta mężczyzna
You just don't understand
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
1999-01-01
Agnieszka Sylwanowicz
komunikacja rozmowa psychologia kobieta mężczyzna

Najdelikatniej rzecz ujmując, mamy przekichane. Tak już ten świat jest poukładany, ze mężczyźni mówią jedno, a kobiety słyszą zupełnie co innego. Kochane kobietki, na pocieszenie dodam, ze to działa w dwie strony! Różnica polega na tym, że kobiety się porozumiewają, a mężczyźni po prostu przekazują informacje.My budujemy rozmową więzi i relacje, mężczyźni zwięźle...

Ta książka jest wspaniała. Nie tylko bardzo mądra, ale i napisana bardzo przystępnie w anegdotycznym stylu wykładowcy, który wie, jak nie zanudzić studentów.

Pozycja obowiązkowa dla tych, którym się jakoż z płcią przeciwną nie układa. I dla tych, którym się układa, też!

Są dwie takie książki, które radzę czytać wszystkim, wijącym sobie dwuosobowe (z opcją rozwoju lub bez)...

• Chcę w prezencie
  • Literatura amerykańska
  • U M
  • Przed 2011
  • Przeczytane przed kilkoma laty

Dodaj cytat z książki Ty nic nie rozumiesz!