Black*Out

Okładka książki Black*Out
Andreas Eschbach Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Trylogia outsiderów (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Trylogia outsiderów (tom 1)
Jaguar
2014-02-01
2014-02-01
9788376861968
Maciej Nowak-Kreyer
sieć postęp

Pomysł ciekawy, wykonie niestety poniżej oczekiwań.

783 strony było warto trochę mnie nudziło w momentach opisywania elektrowni ale tak to ok i polecam

Temat bardzo ciekawy, dla mnie mocno przegadany - warto

Intrygująca historia jak może kiedyś wyglądać przyszłość w świecie zaawansowanej technologii. Dużo terminologii technicznej ale dla każdego.

Wizja, w której ludziom odebrana zostaje - wydawałoby się - oczywista oczywistość w postaci prądu, daje nieźle do myślenia. Nagle najprostsze czynności stają się niemożliwe do wykonania i ludzkość staje w obliczu prawdziwej katastrofy. Pomysł fajny, ale realizacja wydała mi się jakaś taka pokrętna. Nie zachwyciłam się.

Książka jak książka, do mnie osobiście nie przemówiła.

Pomysł na książkę fajny, ale sama idea mnie przeraża.

Bardzo dobrze się czyta - coś w stylu Kod DaVinci.
Możnaby książkę skrócić, tak jak pisał ktoś we wcześniejszych komentarzach, ale po co? Raczej nie ma nudnych momentów i mimo, że wiele rzeczy da się przewidzieć wcześniej, to i tak sposób narracji i opisy akcji są warte spędzenia kolejnej godziny.
Również opisany scenariusz, szczególnie w czasach gdzie w niektórych rejonach...

Oj zmęczyłam się tą lekturą, pomysł dobry, ale nic poza tym. Książka bez wartkiej akcji i bez ciekawych postaci. Opisy codziennych czynności aż nadto szczegółowe, miałam wrażenie, że autor idzie w objętość :)

Kolega mi polecił tą książkę. Niezbyt często czytam książki tego gatunku, ale ta akurat mi się podobała. Nawet bardzo. Wciągnęła mnie. Wkrótce sięgnę po kolejną część.

• Chcę w prezencie
  • Serie