Nieludzie

Kat Falls Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal Cykl: Fetch (tom 1) literatura młodzieżowa
Inhuman
Fetch (tom 1)
literatura młodzieżowa
9788328020030
nieludzie dystopia

Świetny pomysł i bardzo dobra jego realizacji.
Z niecierpliwością czekam na kolejne tomy cyklu.

Książka - mimo nieco nudzącego początku - niesamowicie mnie wciągnęła i nie mogę uwierzyć, ze nie ma jeszcze drugiego tomu po polsku. Nie mogę doczekać się kontynuacji, ponieważ historia została niesamowicie opowiedziana, bohaterowie skonstruowani, a świat cudnie przedstawiony. Zwierzoludzie? Rewelacja! gorąco polecam!

Książkę nabyłem w Auchan za niecałe 10zl sugerując się wysoka oceną na tym portalu.
Książka niestety mnie zawiodła.
Wykreowany świat jakoś mnie nie przekonał, historia nie wciągnęła a postacie wydają się totalnie nijakie.
Do trego jeszcze nieraz czuć że jest to historia bardziej dla nastolatek.

Jest to jedna z lepszych książek, którą przeczytałam. Początek trochę przynudza, ale później akcja się rozkręca. Zabawne wątki, wplecione wątki miłosne, dużo zwrotów akcji. Książkę czyta się z zapartym tchem. Polecam :)

Przeczytalam jednym tchem jest genialna i powiem wam ze to jest druga seria pierwsza podwodny swiat mnie oczarował ale ta jest zniewalające nie wiem czemu wydawnictwo nie kontynuowało tej serii ale zawsze jak jest coś dobrego nie dadzą dalej ale chlamy to kontynuują przez medialny rozgłos a tej książce z pewnością nslezy sie kontynuacja polecam

Na początku książki nic się nie dzieje może nawet trochę przynudza jednak akcja zaczyna się rozkręcać i jest świetna. gorąco polecam i czekam na przetłumaczenie drugiego tomu.

"Bezpieczeństwo i szczęście nie zawsze idą w parze."
Zobaczyłam tę książkę dawno na jakimś blogu, teraz już nawet nie pamiętam jakim, ale wiem, że ta osoba była niemalże zachwycona, więc utknęła mi w pamięci, jednak, gdy pojawiła się na mojej półce... Odleżała swoje i dopiero niedawno się za nią wzięłam, czy żałuję, że zwlekałam? Hmm, nie jestem do końca przekonana,...

To, co dzieje się na świecie — nie jedna osoba powie, że najgorszym zwierzęciem na ziemi jest człowiek. Po przeczytaniu "Nieludzie" Kat Falls — podtrzymuje to stwierdzenie. Jedno z parków rozrywki tworzyło mieszanki między gatunkami zwierząt, by w przyszłości mogły być najnowszą i najlepszą atrakcja turystyczną. Jednak katastrofa, która miała tam miejsce, spowodowała...

Zaczęło się powoli i spokojnie, a świat wykreowany w książce wciągał coraz mocniej. Ciekawa wizja świata opanowanego przez wirusa, który jednak nie zabija, a zmienia.

Brak nudy, szybka akcja, dowcipne dialogi i powstała świetna, lekka książka na jesienną nudę. Druga część mile widziana :)

Bardzo zgrabnie napisana powieść, którą z pewnością oceniłbym wyżej gdybym był odbiorcą (albo celniej: odbiorczynią) do którego była kierowana.
Może nie jestem piętnastoletnią dziewczyną i dlatego nie łykam superprzystojnych bohaterów drugoplanowych, którzy toczą z protagonistką rozmowy o uczuciach w środku śmiertelnego zagrożenia. Było też kilka innych głupstw, kilka...

Dyskusje

• Fantastyka