30 minut przeciwko manipulacjom

poradniki
Kos
2004-01-01
2004-01-01

W założeniu książkę można przeczytać w 30 minut. Umożliwia to jej układ, który moim zdaniem jest bardzo ciekawy. Wszystko, co najistotniejsze zostało napisane wyróżnione kolorem. Jest więc umieszczone w kolorowej ramce lub napisane kolorową czcionką. Dodatkowo w tekście znajdują się krótkie, kilkulinijkowe podsumowania (streszczenia) analizowanych treści. Ułatwia to ich zapamiętanie i utrwalenie. Każdy rozdział posiada jakby swój własny spis treści. Są to wymienione w punktach treści, które będą w nim omawiane.

Chyba najciekawszym sposobem przedstawienia tej książki będzie postawienie kilku pytań, na które czytelnik znajdzie w niej odpowiedź. I tak z książki dowiesz się:
- co musisz zrobić, by Twoja wypowiedź wprowadziła kogoś w błąd?
- jak dzieci manipulują rodzicami?
- gdzie w życiu codziennym spotykamy się z manipulacją i nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę?
- jakie błędy logiczne wkradają się w nasze wypowiedzi i jak je wykorzystać?
- i chyba najważniejsze, jak bronić się przed manipulacją?

Odpowiedzi na te pytania i znacznie więcej znajdziesz w książce Juliana Brudzewskiego.

• Przeczytane w 2016
  • Na jeden raz
  • Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki 30 minut przeciwko manipulacjom