W szpilkach od Manolo

Novae Res
literatura współczesna powieść literatura dla kobiet romans
literatura obyczajowa, romans
literatura współczesna powieść literatura dla kobiet romans

Szybko się czyta. Nie ma tu głębszej historii. Wątek kryminalny żaden, ale na leniwe popołudnie niedzielne dla odstresowania jak najbardziej.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością @lingasloniewska_writer, ale już wiem, że nie ostatnie. Skusił mnie opis i ta cudna okładka. Mówią: nie oceniaj książki po okładce, ale w tym przypadku i okładka i zawartość wprawia w zachwyt. Liliana, singielka po przejściach, kobieta samodzielna, spełniona w swojej korporacyjnej dżungli. Ciągle jednak padają pytania: kiedy...

Książka jest ciekawa i dowcipna. Nie jest to jakieś wielkie dzieło, ale czyta sie przyjemnie. Kryminał który się przewijawiał w czasie romansu był mało wiarygodny i nijaki. Zabrakło tu zagadkowości i niepewności. A infantylność bohaterów niestety ośmieszyła cały wątek ktyminalny. Widać, że kryminał to jedna ze słabszych stron autorki.

Kolejna świetna książka Pani Lingas-Łoniewskiej na mojej liście przeczytanych. Kolejna, która mnie nie zawiodła. Cudowni bohaterzy, humor, wciągająca historia. Ta książka ma w sobie wszystkie te rzeczy.

Było to moje pierwsze spotkanie z piórem Pani Agnieszki. Nie mam pojęcia dlaczego tak późno sięgnęłam po dzieła spod jej ręki. Zakochałam się po prostu w jej twórczości.

„W szpilkach od Manolo” mamy po prostu wszystko. Komedię, kryminał i gorący romans.
Tu się tyle dzieje, że książka czyta się dosłownie sama, a lekkie pióro autorki uzależnia. POWAŻNIE!!
„Kupa” śmiechu,...

Cudowna ksiązka jest w niej wszystko ,poczucie humoru seksapil i dużo by wymieniać . Bohaterowie są cudowni a Michał jest CUDOWNY zakochałam sie w nim mam słobości do facetów w mundurach mniejsza z tym .Książkie czyta sie szybko i jest wciagajaa i nie mozna sie oderwać .

Na półkach: , , , , ,

"W szpilkach od Manolo" Agnieszki Lingas-Łoniewskiej to powieść z pazurem, namiętnością, adrenaliną i seksapilem. A wszystko opisane tak frapująco, emocjonująco, że ciężko się od niej oderwać.
Nasi bohaterowie są niby zwyczajnymi pracownikami pewnej Korpo- firmy na różnych szczeblach i stanowiskach. Inteligencja, pracowitość, sumienność i siła ducha to ich cechy główne....

Liliana jest pewną siebie kobietą sukcesu. Po związku z Markiem pozostaje samotna i głównie na pracy koncentruje uwagę. I tak by pewnie pozostało, gdyby pewnego dnia do jej firmy nie dołączył niebieskooki Michał. Zaprząta myśli Lilki tak naprawdę od ich pierwszego spotkania i jak się okazuje z wzajemnością. Oboje czują jakieś dziwne przyciąganie, ale wokół nich kręcą się...

Świetna książka, wciąga już od samego początku. Polecam

"W szpilkach od Manolo" to książka, w której nie ma czasu na nudę ;)! Autorka sprytnie połączyła w niej humor, romans i zagadkę kryminalną, i to zaledwie w 256 stronach. Książka napisana przystępnym językiem, lekko przewidywalna, ale warta przeczytania na pewno ;) To moja pierwsza styczność z twórczością tej autorki ale coś czuję, że nie ostatnia. Polecam!

2 378
    1 173