Miłość w Burzanach

Black Publishing
literatura polska literatura dla kobiet
literatura piękna
literatura polska literatura dla kobiet

Na początku,wezmę się za wątek romansowy.To dla mnie nic,tu odkrywczego.Ot,on ona i te ten trzeci.
W wielu książkach to jest.
O wiele bardziej ciekawe i złożone są dalsze części książki.
I mimo,że to debiut to warto zwrócić uwagę.

Mamy tu opisy przyrody.Pór roku i to co je charakteryzuję.Choćby spacer po lesie i te drzewa ,pozbawione liści.Wiele razy widziałem,ten widok.I...

Piękna polska powieść obyczajowa napisana z dokładnością i dbałością o każdy szczegół , który zadowoli nawet najbardziej wymagającego czytelnika. Piękna powieść , wspaniałe opisy przyrody oraz oczywiście urokliwe Burzany , które dodają uroku powieści. To tak jakby ktoś mówił a drugi po prostu pisał jego każde słowo.
Polecam

Czyta się lekko i przyjemnie ze względu na sielskość krajobrazów. Bohaterowie chwilami są irytujący swą sztampowością i przewidywalnością, tak jak przewidywalna jest cała fabuła i zakończenie. To taki ciut lepszy harlequin, a spodziewałam sie powiesci obyczajowej, nie wiadomo dlaczego, bo sam tytuł sugeruje romasidło, którym jest. Polecam na spędzenie miłego popołudnia, w...

Moim zdaniem zbyt rozwleczona i za dużo opisów przyrody itp. spokojnie mogłaby być 100 stron krótsza.

Zawitajcie do Burzan -małej miejscowości nad Bugiem. Czeka tu na Was Greta, ksiądz Michał, Helena ,Danił ,Irmina i Oleg- nowy mieszkaniec Burzan. Co czeka bohaterów? Jakie decyzję podejmą?
Świetna obyczajówka.
To już druga książka Pani Archimowicz ,którą miałam przyjemność przeczytać.
Lubię styl autorki , jej opowieści.
Zachęcam do lektury.

Na półkach: , , , , ,

Przepiękna, ciepła, bardzo klimatyczna powieść opowiadająca o trzydziestoletniej Grecie, ma męża żołnierza Grzegorza, który musi nagle wyjechać na misję jest przystojnym mężczyzną ona ciągle niezadowolona ze swojego życia chce zmian, wyjeżdża do pięknego Polesia do Burzan, dla kobiety to azyl na ziemi pragnie tam zapuścić korzenie i osiąść na stałe. W powieści "Miłość...

Opowieść o związkach o tym co mamy, a coś staje na drodze ... coś się kończy - przemija a coś innego może się wyklarować. I wszystko pięknie i nawet ciekawie tylko dla mnie momentami za dużo tej koloryzacji za długie opisy nic nie wnoszące.

gorąco polecam lekka fajna i przyjemna :)

Dyskusje

• 2014