Nasze wczoraj

Okładka książki Nasze wczoraj Anna Szafrańska
Okładka książki Nasze wczoraj
Anna Szafrańska Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Na zawsze. (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Na zawsze. (tom 1)
NieZwykłe
2019-10-01
2019-10-01
new adult young adult dramat romans młodzież uzależnienie nieszczęśliwa miłość

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...

No całkiem niezła książka, ciekawa. Polecam.

No całkiem niezła książka, ciekawa. Polecam.

"Nasze wczoraj" to książka, którą czytałam z polecenia i powiem szczerze, że po okładce spodziewałam się jakiegoś fajnego romansu niekoniecznie z sexami ale na pewno z perturbacjami między bohaterami.

Jak wielkim zaskoczeniem w pierwszej kolejności były dla mnie losy dzieci, bo czy 13-latkę można nazwać już dorosłą?
Jak wielkim zaskoczeniem był dla mnie wątek głównych bohaterów. Głowa mi parowała, bo niestety nie jestem w stanie czegoś takiego zrozumieć. Zdaję sobie sprawę, że w życiu różnie bywa ale ani okładka ani opis nie przygotowuje na taką historię. W moim odczuciu niesmaczną i bardzo kontrowersyjną, ponieważ dotyczy totalnie zakazanej miłości. Nie będę się tutaj jednak nad tym wszystkim rozwodzić, bo nie widzę większego sensu.
Książkę skończyłam tylko dlatego, że czytałam ją w wyzwaniu a te kilka gwiazdek to za to, że Autorka ma mimo wszystko lekki styl, nie robi tzw. dłużyzn, wszystko toczy się dość szybko i gdyby nie fakt połączenia w ten sposób bohaterów myślę, że byłabym w stanie ich bardzo polubić. W sumie ja ich polubiłam ale całości mówię zdecydowanie nie.

Jak wielkim zaskoczeniem był dla mnie wątek głównych...

Kontrowersyjna mam mieszane uczucia co do niej. Początek zniechęca albo później już lżej się czyta tylko nie wiem czy fabuła tak do końca mi się podoba :D

O tej książce dowiedziałam się z tt, i wczorajszego wieczoru postanowiłam się nią zająć . Od pierwszych stron czułam jak ta historia Łucji i Daniela mnie pochłania. Kiedy się do niej dorwałam nie mogłam przestać jej czytać. Z trudem odłożyłam Legimi o 2giej w nocy ciagle zastanawiając się co tam się jeszcze wydarzy…. I dziś od rana na nowo przeżywałam każdą sytuacje z którą dane im się było zmierzyć…
Lecę teraz ogarnąć swoje sprawy i biorę się za drugi tom.

90/2021

1 TOM DYLOGII NA ZAWSZE
Daniel i Łucja

Ile tu było emocji i łez.
Autorka ma dar tworzenia niesamowitych historii.
Pędzę czytać 2 tom.

90/2021

1 TOM DYLOGII NA ZAWSZE
Daniel i Łucja

Ile tu było emocji i łez.
Autorka ma dar tworzenia niesamowitych historii.
Pędzę czytać 2 tom.

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki/a/autorów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 8/10

Kurczę, trudno mi ocenić tę książkę. Z jednej strony główny wątek miłości rodzeństwa jest ciekawy i w jakiś sposób intrygujący. Z drugiej jednak strony czułam się jakbym czytała książkę o rodzeństwie, ich problemach w codziennym życiu bez tej chemii, którą autorka próbuje przedstawić.
Daję 8 tylko dlatego, że ostatnie strony doprowadziły mnie do płaczu. Inaczej myślę że ocena byłaby niższa, a szkoda, bo zamysł dobry.

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki/a/autorów: 8/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 8/10

Książka pełna emocji, interesujacy temat podjety przez autorkę, czyta się szybko.

Młodzieżówka, nie erotyk czy romans. Opowieść o rodzeństwie (13 i 17)które zaczyna poznawać uczucie miłości. I to nie jakiej. Miłości do siebie jako dziewczyny i chłopaka.
Autorka przedstawia w książce życie, problemy normalne, obyczajowe takie jak moje czy twoje. Może pozwolić rodzicom łatwiej zrozumieć młodzież.?
Książka porwała mnie przedstawionym prostym życiem w normalnej rodzinie, posiadające problemy p ty ostego człowieka. Urzekła mnie przedstawionym ciekawie problemie-miłości i tragicyzmu - śmierci matki.
Prosty język, brak zgubienia sie podczas dialogów czy przy przeskakiwaniu po bohaterach. Super gratuluję autorce tej serii.

Książka porwała mnie przedstawionym prostym życiem w...

No takiego szitu już dawno nie czytałam. Anna Szafrańska - Nasze wczoraj opowiada o zakazanej miłości rodzeństwa Daniela i Łucji. Początkowo walczą z tym uczuciem, jednak z dnia jest coraz gorzej.., gdyż zdają sobie sprawę z tego, że coraz bardziej ich do siebie ciągnie...
Szit, Szit i jeszcze raz szit. Historia nudna aż do porzygu i ci infantylni bohaterowie...ona 13, on 16 lat...serio? I to żenujące zakończenie... @wydawnictwoniezwykle naprawdę? Po co to wydaliście ?

Czytając czułam niesmak - autorka na główna bohaterkę wybrała 13 latkę- dziwnie czyta się że 13latka jest obiektem westchnień kolegów. Chyba autorka nie przemyślała tego wieku, a jeśli przemyślała to tym bardziej jest to niesmaczne. Ja po żadna inna książkę tej autorki nie sięgnę a tę książkę sprzedam jak najszybciej bo nie chce jej mieć na swojej półce.

Dodaj cytat z książki Nasze wczoraj