rozwiń zwiń

Twice Bitten

Okładka książki Twice Bitten
Chloe Neill Wydawnictwo: Ace Books Cykl: Wampiry z Chicagolandu (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wampiry z Chicagolandu (tom 3)
Ace Books
2014-12-02
Data 1. wydania:
2014-12-02
angielski
Fantasy Urban Fantasy Romans Wampiry

Trzeci tom i wreszcie zaczyna się COŚ dziać między główną parą! Chociaż tylko chwilowo. Co stawia pytanie czy warto ciągnąć tą serię skro po 3 tomach mamy nadal nieustanną zabawę w przyciąganie i odpychanie...
Warto podkreślić że w tej części pojawia się więcej istot nadprzyrodzonych, akcja nabiera tempa a nasze grono bohaterów się poszerza. Pojawiają się też nowe rozterki moralne oraz dzieje się zdecydowanie więcej niż w 2 tomie. Ja sięgnę po kolejną pozycję.

Zdecydowanie lepsza od poprzedniczki.

Zdecydowanie lepsza od poprzedniczki.

Trzecia część przygód Merit. Jeszcze więcej akcji, walki i niebezpieczeństwa. Wreszcie zaczyna się coś dziać, znaczy przez cały czas się coś działo w pierwszej i drugiej części, ale teraz jest więcej wszystkiego. Książka ta porwała mnie i wypuściła dopiero gdy doszłam do końca. Mam nadzieje, że kolejna część będzie równie absorbująca.

Dużo lepsza niż dwa poprzednie tomy. Zabawniejsza i bardziej ekspresyjna. Romantyczna i ciepła. Największym atutem są dialogi między Merit, a Ethan'em :)

Ta część jest naprawdę niezła. Teksty Merit do Ethana i to jak on na te teksty reaguje. Jak potoczy się to dalej i co przyniesie ich uczucie? Zobaczymy. Polecam!!!

Fani serii nie zawiodą się tą książką. Tym razem pojawiają się zmiennokształtni. Wyjaśni się również sprawa odczuwania w Merit "oddzielnej" wampirzycy. Wątek miłosny (a raczej erotyczny) trochę się rozwinie, ale nie liczcie na mdłe romansidło, w tej relacji nic nie jest takie proste.

II część znana jako 'podwójne ugryzienie'.

II część znana jako 'podwójne ugryzienie'.

Na półkach: , , , ,

ale mam zaciesz.;>
no co byli kochankami przez 24h może mniej. A i cały dom słyszał jak się kochali.;o
Ale te kłótnie, bo trudno jest pracować z byłym.;))
Zmienni - historia fajna, ujawnili się, tym złym był Adam. no to koniec.
Ale te teksty Merit do Ethana ''seniorze'' boskie. WoW
Ale ten prezent na koniec by mu wybaczyła. sweet.;*********

ale mam zaciesz.;>
Ale te kłótnie, bo trudno jest pracować z byłym.;))
Zmienni - historia fajna, ujawnili się, tym złym był Adam. no to koniec.
Ale te teksty Merit do Ethana ''seniorze'' boskie. WoW
Ale ten prezent na koniec by mu wybaczyła. sweet.;*********

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Sprzeczki Ethana i Merit. Bezcenne. : D

Sprzeczki Ethana i Merit. Bezcenne. : D

Najlepsza część ze wszystkich. Podczas czytania przeżywałam mnóstwo różnych emocji i byłam nawet bliska zawału :) Zmienni są świetnie pokazani, aż chciało by się byc członkiem stada. Relacje Ethan - Merit nie pozwalają złapać oddechu.

Dodaj cytat z książki Twice Bitten