Midnight Marked

Chloe Neill Wydawnictwo: NAL Cykl: Wampiry z Chicagolandu (tom 12) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
NAL
Fantasy Urban Fantasy Romans Wampiry
Midnight Marked
Wampiry z Chicagolandu (tom 12)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Fantasy Urban Fantasy Romans Wampiry

"Midnight Marked" to 12 i zarazem przedostania część cyklu o Wampirach z Chicagolandu. Pełna akcji z zabawnymi dialogami dostarcza niemałej rozrywki czytelnikowi, który preferuje gatunek urban fantasy. To opowieść w której Merit i Ethan wraz z przyjaciółmi znów walczą o bezpieczeństwo miasta Chicago.

Momentami opowieść przypominała mi książki innych autorów, co nieco mnie...

• Fantasy
  • Szukane
  • ♥ Wampiry z Chicagolandu
  • Wampiry/Czarownice/Kosmici/Fantastyka
  • Chcę w prezencie
  • ♡ Kontynuacje
  • Cykl: Wampiry z Chicagolandu/Świat Chicagowskich Wampirów (d)

Dodaj cytat z książki Midnight Marked