Proza żywa

Leopold Buczkowski Wydawnictwo: Pomorze biografia, autobiografia, pamiętnik
Pomorze
biografia, autobiografia, pamiętnik
1986-01-01

Pomysł na tę książkę i sam sposób przelania myśli na papier, jest w tym wypadku tyleż ciekawy i niecodzienny, co trudny w ocenie, czy całość prezentuje się dobrze, czy źle. Zygmunt Trziszka, który tak jak Buczkowski był piewcą wsi prawdziwej w swoich utworach prozatorskich, siada przy stole ze swoim przyjacielem, słucha opowiadanych przez niego historyjek i go.. nagrywa....

• 2014

Leopold Buczkowski Proza żywa Zobacz więcej