Uroda na czasie

Wydawnictwo Literackie
powieść
literatura piękna
powieść

"Uroda na czasie" to jedna z tych książek, wobec których czytelnik może pozostać bezradny. Może jednak też popaść w zachwyt. Zachwyt nad materią języka, stylem, który w tym wypadku zdaje się stanowić absolutne centrum zainteresowania. Bo oto mamy przed sobą powieść bez bohaterów i bez akcji, z mnóstwem dialogujących głosów.
Czy można nie ulec magii języka, który tak bardzo...

• Polska
  • Siostry fikcji

Dodaj cytat z książki Uroda na czasie