Być może. Być - w stu trzydziestu czterech odsłonach

Okładka książki Być może. Być - w stu trzydziestu czterech odsłonach
Andrzej Falkiewicz Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria Seria: Próby publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Próby
słowo/obraz terytoria
2002-01-01
2002-01-01
filozofia

Okładka książki Dwie rozmowy Andrzej Falkiewicz, Tymoteusz Karpowicz, Krystyna Miłobędzka
Ocena 7,5
Dwie rozmowy Andrzej Falkiewicz,...
Okładka książki Pomosty. Dolnośląski Rocznik Literacki, XVI/2011 Adam Tadeusz Bąkowski, Natalia Dudkowiak, Ernest Dyczek, Andrzej Maria Dzierżanowski, Eugeniusz Dębski, Andrzej Falkiewicz, Jan Feusette, Wacław Grabkowski, Dorota Heck, Tomasz Hrynacz, Jacek Inglot, Gabriel Leonard Kamiński, Tymoteusz Karpowicz, Bogusław Kierc, Piotr Klimczak, Jerzy Bogdan Kos, Tomasz Kościelniak, Maciej Krysman, Michał Kurzawski, Michał Kwaśnik, Karol Maliszewski, Antoni Matuszkiewicz, Michał Mazur, Anna Mrózek, Marta Nowosielska, Waldemar Okoń, Aleksandra Olejniczak, Justyna Paluch, Jerzy Pluta, Wojciech Radoch, Krzysztof Rudowski, Sas, Ryszard Sawicki, Rafał Skrobich, Konstanty Stankiewicz, Szymon Stoczek, Jan Stolarczyk, Janusz Styczeń, Magda Wieteska, Agnieszka Wojrecka, Henryk Wolniak-Zbożydarzyc
Ocena 0,0
Pomosty. Dolno... Adam Tadeusz Bąkows...
Okładka książki Pomosty. Dolnośląski Rocznik Literacki, XV/2010 Gottfried Benn, Adam Tadeusz Bąkowski, Adam Tadeusz Bąkowski, Paul Celan, Ernest Dyczek, Andrzej Maria Dzierżanowski, Andrzej Falkiewicz, Ewa Ferenc, Ludwik Flaszen, Peter Gehrisch, Wacław Grabkowski, Tomasz Hrynacz, Jacek Inglot, Piotr Kajewski, Gabriel Leonard Kamiński, Tymoteusz Karpowicz, Bogusław Kierc, Piotr Klimczak, Maciej Konarski, Jerzy Bogdan Kos, Damian Kowal, Urszula Kozioł, Marta Kucharska, Zbigniew Lubicz-Miszewski, Zuzanna Majer, Karol Maliszewski, Antoni Matuszkiewicz, Maciej Melecki, Krystyna Miłobędzka, Waldemar Okoń, Jerzy Pluta, Dariusz Pniewski, Adam Poprawa, Feliks Przybylak, Rafał Różewicz, Dariusz Sas, Ryszard Sawicki, Jadwiga Skowron, Rafał Skrobich, Czesław Sobkowiak, Szymon Stoczek, Jan Stolarczyk, Janusz Styczeń, Zvika Szternfeld, Henryk Waniek, Henryk Wolniak-Zbożydarzyc, Andrzej Zawada, Jacek Łukasiewicz
Ocena 0,0
Pomosty. Dolno... Gottfried Benn, Ada...