Maciej Wiszniewski Wydawnictwo: New Space publicystyka literacka, eseje
New Space
świadomość życie sens mądrość wola miłość dusza ego cierpienie strach modlitwa bóg osądzanie filozofia partner zrodlowiedzy
publicystyka literacka, eseje

Polecam

Polecam, książka która zmusza do przemyśleń i refleksji.

Niektóre opisane tu prawdy mocno mnie uderzyły. Są tak bliskie mojemu postrzeganiu świata i siebie jakbym sama je napisała. Niesamowite. Podoba mi się jasny, przejrzysty język. Męskie "wyliczenie i wyjaśnienie" zagmatwanych kwestii. Prosto, bez literackich niepotrzebnych ubarwień. Czysta prostota, bo wiedza ze Źródła właśnie taka jest.

Książki nie da się zaszufladkować, gdyż jest w niej część publicystyki, rozwoju duchowego i filozofii.

A taka jest informacja od Wydawcy:

Szanowny Czytelniku
Trzymasz w ręku książkę, której odpowiednika próżno szukać w literaturze, jaką znamy. Sam tytuł sugeruje, że zetkniesz się tutaj z nadzwyczajną i może tajemną wiedzą, zarezerwowaną dla nielicznych. W pewnym sensie...

• Niepewne książki
  • Eseje