Heart of the Wolf

Siren-Bookstrand
2010-07-15
2010-07-15

Na półkach: , , , , , , , ,

Gdy Kathryn miała 18 lat była pewna, że poślubi swoją miłość, którą był Renjiro, wojownik jej ojca władającego wilkami Ameryki północnej.
Stało się jednak inaczej. On wyjechał a ona sprzedana przez ojca musiała poślubić ponad dwukrotnie starszego czlowieka.
Teraz, 10 lat później, ona jest wdową a on wraca aby wytropić polującego na nią zabójcę.

Mało jest takich historii, gdzie większość jest opowiedziania zebstrony męskiego bohatera. Bardzo podobał mi się ten zabieg w tej historii. Również zagadka zabójcy i prowadzone śledztwo.
Zupełnie inna historia o zmiennych, niż dotychczas miałam okazję poznać, aż chciało by się więcej.

Mało jest takich historii,...

1997

tak zwane jednostrzałowce ma świetne :))

Kathryn Avinger jest wilkołakiem, córką północnoamerykańskiej Alfy. Młoda, piękna i posłuszna woli jej Alfy, Kathryn wyszła dziesięć lata temu za znacznie starszego i bogatego człowieka, znajdując się w schludnym, toksycznym wiezieniu pieniędzy i przywilejów.
Renjiro Roesner jest potężnym i charyzmatycznym wilkiem, ochroniarzem ojca Kathryn… i od czasu do czasu męża Kathryn. Po powrocie z misji i znalezieniu Kathryn mężatką, Renjiro opuszcza kraj, gorzkniały i zdradzony.
Ale kiedy ktoś próbuje zamordować Kathryn na pogrzebie jej męża, Renjiro wraca do domu by chronić jedyną kobietę, którą kiedykolwiek kochał. Ścigając się z czasem, ich długo wzbierająca pasja staje się intensywniejsza niż kiedykolwiek, Renjiro postanawia, że tym razem Kathryn będzie jego. Ale najpierw, musi utrzymać ją przy życiu wystarczająco długo, by zgłosić do niej pretensje.

tak zwane jednostrzałowce ma świetne :))

Renjiro Roesner jest potężnym i charyzmatycznym wilkiem, ochroniarzem ojca...

Rzeczywiście lekko nudna ale historia fajna tzn dobrze się czyta tylko takie trochę za krótkie .

Smutna historia kobiety, która została sprzedana przez własnego ojca dla korzyści finansowych. Przez 10 lat tkwiła w małżeństwie, które zabrało jej młodości i wiarę w szczęście. Wszystko jednak zmienia się gdy umiera jej mąż na raka, który nawet po śmierci nie jest w stanie dać jej w końcu żyć. Dopiero pojawienie się Rena pierwszej i jedynej prawdziwej miłości daje Kate nadzieje na upragnione szczęście. Akcja jest dynamiczna, aczkolwiek mi zabrakło ostatecznej rozprawy z jej ojcem. Według mnie Ren powinien zająć jego miejsce jako Alfy.

Kathryn jest wilczycą córką alfy. Lecz zamiast wieść spokojne życie ze swoim przyrzeczonym. Jej ojciec przegonił Renjiro a ją sprzedał staremu, bogatemu człowiekowi za 14% udziałów. Wilki żyją długo a ludzie niekoniecznie. Jej mąż umarł, lecz ona ma umrzeć razem z nim sam o to zadbał ale nie wiedział że zakochany wilkołak zrobi wszystko żeby uratować swoją partnerkę.

• Przeczytane 2018
  • Romans