Zacznijmy od nowa

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Forever too far
Rosemary Beach (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agata Żbikowska
obietnice miłość rodzina decyzje szansa

Moja ostatnia przygoda z serią. O ile dwie pierwsze, choć przesłodzone nadawały się do lekkiego czytania - ta część jest bardzo słaba. Sceny, które miały chyba zachęcić by czytać dalej, powodowały tylko znużenie.

19433

Ta seria jest po prostu świetna.
To jest kolejną książka w której wiele się dzieje. Wzrusza i denerwuje, a czasami nawet bawi (szczególnie myśli kobiety w czasie porodu).
Polecam, ja nie potrafię oderwać się od tej serii.

Rush i jego obiecanki... Czy tym razem je spełni? Miłość tej dwójki jest naprawdę prawdziwa. To Blaire zmienia Rusha. Polecam z całego serca fanom tej dwójki! ;)

Jestem zdecydowanie na NIE.
Jest to ostatnia (na szczęście) część historii o Rushu i Blair.
Wyjątkowo nudna i przewidywalna, a miłość bohaterów w ogóle do mnie nie trafiła.
Wyuzdane i niesmaczne sceny erotyczne sprawiły, że czar prysł.
Rodzinne powiązania, niczym "Moda na sukces": przyrodni brat z przyrodnią siostrą przyrodniego brata. Każdy ma wspólnego rodzica (wtf?)...

Następna połknięta część. Nie mogłam usiedzieć, nie wiedząc co będzie dalej z Blaire i Rushem po zakończeniu poprzedniego tomu optymistycznym akcentem.
Blaire jak zwykle dba o wszystkich wokół bardziej niż o siebie, a jej stres udziela się nie tylko jej, ale też dziecku. Mimo to stara się pomóc narzeczonemu w polepszeniu relacji rodzinnych jego siostry.
Rush próbuje...

Na półkach: , , , , ,

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
To, co jest między nimi, to nie tylko namiętność, pasja i szaleństwo. To prawdziwe uczucie, które za każdym razem krzyżuje ich drogi.
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.
Jednak Rush nadal pozostaje rozdarty między przywiązaniem do rodziny, a miłością do Blaire. Jak najszybciej musi znaleźć sposób, aby ocalić...

Lekko przesłodzona, ckliwa, ale wciągająca.

Na półkach: , , , ,

Serio? Po dwóch pierwszych częściach spodziewałam się, że trzecia będzie równie dobra, ale spotkało mnie małe rozczarowanie w postaci Rusha. Wcześniej i może sprawiał wrażenie człowieka, który przejrzał na oczy i się zmienił w troskliwego, czułego faceta, dla którego istniała tylko jedna jedyna dziewczyna i ich dziecko, ale teraz pokazał jaki jest niedojrzały i dupkowaty. Z...

Na półkach: , , , , , , ,

Rosemary Beach #3 - "Blaire i Rush" #3

Trzeci i na szczęście ostatni tom historii miłosnej z chyba najbardziej niedojrzałą parą w dziejach literatury.

Ta książka jest... dziwna. Autorka koniecznie chciała zamknąć opowieść o Rushu i Blaire, ale widać, że nie miała pomysłu jak to zrobić. Zagwarantowała więc czytelnikowi kilkaset stron monotematycznej pisaniny głównie o...

Dyskusje

3 491