Zacznijmy od nowa

Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Forever too far
Rosemary Beach (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
Agata Żbikowska
obietnice miłość rodzina decyzje szansa

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
To, co jest między nimi, to nie tylko namiętność, pasja i szaleństwo. To prawdziwe uczucie, które za każdym razem krzyżuje ich drogi.
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.
Jednak Rush nadal pozostaje rozdarty między przywiązaniem do rodziny a miłością do Blaire. Jak najszybciej musi znaleźć sposób, aby ocalić...

Szczęśliwe życie i miłość taka jak ta zdarza się się tylko raz spodziewałam się takiego końca była uzupełnieniem.drogiej części nie było już tej tajemnicy i ekscytacji

Uwielbiam! :)

Książka składa się praktycznie z samych dialogów, brakuje w niej jakichkolwiek opisów.
Relacje między bohaterami są na tyle zawiłe, że podczas czytania czułam się jakbym nie miała w rękach książki, tylko scenariusz "Mody na sukces". Sceny intymne są opisane prostacko i płytko, bardziej mnie zniesmaczały niż pobudzały moją wyobraźnię.
Jestem w szoku, że jest to pozycja z...

2044

Moja ostatnia przygoda z serią. O ile dwie pierwsze, choć przesłodzone nadawały się do lekkiego czytania - ta część jest bardzo słaba. Sceny, które miały chyba zachęcić by czytać dalej, powodowały tylko znużenie.

Ta seria jest po prostu świetna.
To jest kolejną książka w której wiele się dzieje. Wzrusza i denerwuje, a czasami nawet bawi (szczególnie myśli kobiety w czasie porodu).
Polecam, ja nie potrafię oderwać się od tej serii.

Rush i jego obiecanki... Czy tym razem je spełni? Miłość tej dwójki jest naprawdę prawdziwa. To Blaire zmienia Rusha. Polecam z całego serca fanom tej dwójki! ;)

Jestem zdecydowanie na NIE.
Jest to ostatnia (na szczęście) część historii o Rushu i Blair.
Wyjątkowo nudna i przewidywalna, a miłość bohaterów w ogóle do mnie nie trafiła.
Wyuzdane i niesmaczne sceny erotyczne sprawiły, że czar prysł.
Rodzinne powiązania, niczym "Moda na sukces": przyrodni brat z przyrodnią siostrą przyrodniego brata. Każdy ma wspólnego rodzica (wtf?)...

Następna połknięta część. Nie mogłam usiedzieć, nie wiedząc co będzie dalej z Blaire i Rushem po zakończeniu poprzedniego tomu optymistycznym akcentem.
Blaire jak zwykle dba o wszystkich wokół bardziej niż o siebie, a jej stres udziela się nie tylko jej, ale też dziecku. Mimo to stara się pomóc narzeczonemu w polepszeniu relacji rodzinnych jego siostry.
Rush próbuje...

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.
Jednak Rush nadal pozostaje rozdarty między przywiązaniem do rodziny, a miłością do Blaire. Jak najszybciej musi znaleźć sposób, aby ocalić...

Dyskusje

3 611