Zacznijmy od nowa

Okładka książki Zacznijmy od nowa
Abbi Glines Wydawnictwo: Pascal Cykl: Rosemary Beach (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-04-16
Data 1. wydania:
2013-06-09
Agata Żbikowska
obietnice miłość rodzina decyzje szansa

„Cieszyłem się, że tak mocno chciała mnie zapewnić, że jestem dobrym człowiekiem.”
Przesłodzona telenowela „rodzinna” z elementami niepotrzebnego dramatu.
Zacznę od tego, że to moja pierwsza książka Abby Glines, którą wykopałam z pokoju siostry, a okazała się 3. tomem serii, jednak ta jedna książka mi zdecydowanie wystarczy.
Nie mogłam się w nią wdrążyć. Czytałam ją tez...

Kolejna seria Abbi którą można pochłonąć jednym tchem...

Na półkach: , , , ,

Miłość, która pokona wszystkie przeszkody!
To, co jest między nimi, to nie tylko namiętność, pasja i szaleństwo. To prawdziwe uczucie, które za każdym razem krzyżuje ich drogi.
Lada dzień na świecie pojawi się ich upragnione dziecko.
Jednak Rush nadal pozostaje rozdarty między przywiązaniem do rodziny a miłością do Blaire. Jak najszybciej musi znaleźć sposób, aby ocalić...

Szczęśliwe życie i miłość taka jak ta zdarza się się tylko raz spodziewałam się takiego końca była uzupełnieniem.drogiej części nie było już tej tajemnicy i ekscytacji

Uwielbiam! :)

Książka składa się praktycznie z samych dialogów, brakuje w niej jakichkolwiek opisów.
Relacje między bohaterami są na tyle zawiłe, że podczas czytania czułam się jakbym nie miała w rękach książki, tylko scenariusz "Mody na sukces". Sceny intymne są opisane prostacko i płytko, bardziej mnie zniesmaczały niż pobudzały moją wyobraźnię.
Jestem w szoku, że jest to pozycja z...

Moja ostatnia przygoda z serią. O ile dwie pierwsze, choć przesłodzone nadawały się do lekkiego czytania - ta część jest bardzo słaba. Sceny, które miały chyba zachęcić by czytać dalej, powodowały tylko znużenie.

Ta seria jest po prostu świetna.
To jest kolejną książka w której wiele się dzieje. Wzrusza i denerwuje, a czasami nawet bawi (szczególnie myśli kobiety w czasie porodu).
Polecam, ja nie potrafię oderwać się od tej serii.

Rush i jego obiecanki... Czy tym razem je spełni? Miłość tej dwójki jest naprawdę prawdziwa. To Blaire zmienia Rusha. Polecam z całego serca fanom tej dwójki! ;)

Jestem zdecydowanie na NIE.
Jest to ostatnia (na szczęście) część historii o Rushu i Blair.
Wyjątkowo nudna i przewidywalna, a miłość bohaterów w ogóle do mnie nie trafiła.
Wyuzdane i niesmaczne sceny erotyczne sprawiły, że czar prysł.
Rodzinne powiązania, niczym "Moda na sukces": przyrodni brat z przyrodnią siostrą przyrodniego brata. Każdy ma wspólnego rodzica (wtf?)...

3 705
    1 186