Oswoić bessę, czyli inwestowanie na rynku niedźwiedzia

Kenneth Little Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
832461432X
Bartosz Sałbut
poradnik biznes inwestycje rynek

książke Owoic bessę nabyłem w 2012 r by dowiedziec sie co robic i czego nie robic ze swoimi oszczednosciami .Ksiazka bardzo przejrzycie napisana ,bardzo zrozumiala dla nie-ekonomisty liczne wyliczenia pokazuja mechanizm działania jakiego zjawiska ekonomicznego np dlaczego w deflacji warto kupić obligacje czy akcje stabilnych spółek z prawem do tłustej dywidendy ?Dziesiatki...

• Non-fiction
  • Giełda, inwestycje, biznes