Kobieta ze śniegu

literatura ukraińska powieść ukraińska
literatura piękna
Iwona Wasilewska, Wojciech Pestka
literatura ukraińska powieść ukraińska

Książka dla młodych mężczyzn. Ile to kobiet ulepią ze śniegu w swoim życiu zanim przestaną bawić się śniegiem...z obawy przed odpłynięciem na skutek roztopienia. Upraszczam oczywiście. Kobieta ze śniegu to tylko metafora, a powieść czyta się bardzo szybko i przyjemnie. POLECAM młodym i starszym i nie tylko mężczyznom. Kobiety będą zachwycone. Ja jestem.

..książka dla młodych mężczyzn...ile to kobiet ulepią ze śniegu w swoim życiu zanim przestaną bawić się śniegiem...z obawy przed odpłynięciem na skutek roztopienia...upraszczam oczywiście...kobieta ze śniegu to tylko metafora,a powieść czyta się bardzo szybko i przyjemnie...POLECAM młodym i starszym i nie tylko mężczyznom...kobiety będą zachwycone...ja jestem

• Z dedykacją i autografem
  • Od autora z dedykacją
  • 52k/2013
  • Z dedykacją i autografem.
  • Literatura współczesna
  • Literatura ukraińska

Dodaj cytat z książki Kobieta ze śniegu