Rzadkie ptaki Polski

Tadeusz Stawarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
837023383X
Wydawnictwo Dolnośląskie
ptaki ornitologia
flora i fauna
837023383X
Tajemnice zwierząt
ptaki ornitologia

Książka ta jest pięknie ilustrowana i dobrze, rzetelnie napisana. Cechuje ją i wyróżnia bogactwo ilustracji. Przepiękne ilustracje wykonali Michał Skakuj i Henryk Szypuła. Jest to na pewno bardzo dobra książka przeznaczona dla mniejszych i większych wielbicieli ptaków.
Książka przedstawia rzadkie gatunki ptaków występujących na terenie naszego kraju. Każdy gatunek jest...

Na półkach: , , , , , ,

W tym tomie znajdziemy przegląd ptaków, które nieczęsto można spotkać u nas w kraju. Począwszy od tych największych, jak orlik grubodzioby, po te zupełnie malutkie, jak wodniczka. Populacje niektórych rosną, innych zaś się kurczą. Jedynym zarzutem jaki mogę postawić tej książce, jest jej nieaktualność. Ma to tym większe znaczenie, że warunki siedliskowe w wielu miejscach w...

• Zoo
  • Zopiniowane