W oceanie

Paul-Henry PlantainCharles Roux Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
52 str. 52 min.
52 min.
Barbara Ożarowska-Ciunik
Tajemnice zwierząt
zwierzęta ocean ryby ptaki tajemnice zwierząt album

Oceany zajmują ogromną powierzchnię naszej planety. To dzięki nim Ziemia nazywana jest błękitną planetą. Występuje tu ogromna ilość różnych gatunków zwierząt. Autorzy wybrali ciekawe gatunki lub ich grupy i omówili je oraz zilustrowali. Wybór okazał się trafny i cała książka jest dzięki temu bardzo ciekawa.
Książkę zilustrował Jose Olivier. W książce nie ma zdjęć, są tylko...

książka ta, podobnie jak inne tomy z tej serii, zawiera sporo szczegółowych opisów różnych zwierząt oceanicznych i liczne ciekawostki, opatrzone niebanalnymi ilustracjami,

idealna dla młodzieży szkolnej

• PILNE
  • Poszukuję
  • Wymienię
  • Typ B: Gatunek: Przyrodnicza
  • Zoo
  • 2011

Dodaj cytat z książki W oceanie