Ptaki wodne Europy

Okładka książki Ptaki wodne Europy
Tadeusz Stawarczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Seria: Tajemnice zwierząt flora i fauna
46 str. 46 min.
flora i fauna
Tajemnice zwierząt
Wydawnictwo Dolnośląskie
1993-01-01
1993-01-01
46 min.
ptaki wodne Europa

Okładka książki Awifauna Polski. Rozmieszczenie, liczebność i zmiany. Tom 1 Tadeusz Stawarczyk, Ludwik Tomiałojć
Ocena 8,0
Awifauna Polsk... Tadeusz Stawarczyk,...
Okładka książki Awifauna Polski. Rozmieszczenie, liczebność i zmiany. Tom 2 Tadeusz Stawarczyk, Ludwik Tomiałojć
Ocena 7,5
Awifauna Polsk... Tadeusz Stawarczyk,...

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Jest to typowa pozycja w tej serii, opisy różnych interesujących gatunków zwierząt przeplatają się z ciekawostkami na ich temat. Mamy okazję poznać mieszkańców terenów szuwarowych, bagien, plaż a nawet nadmorskich skał i rozlewisk północnej tundry. Przepiękne, kolorowe rysunki bardzo dobrze oddają wygląd opisywanych gatunków ptaków, przyciągając wzrok.

• Zoo
  • 2014