Naked

Okładka książki Naked Raine Miller
Okładka książki Naked
Raine Miller Wydawnictwo: Raine Miller Romance Cykl: Oblicza Blackstone’a (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Oblicza Blackstone’a (tom 1)
Raine Miller Romance
2012-08-27
2012-08-27
romans literatura dla kobiet miłość uczucia literatura erotyczna

Już od pierwszych stron książka mi się spodobała. Trzyma w napięciu.— przynajmniej mnie — Polecam.

Czytaliście kiedyś książkę mając wrażenie że znacie całą fabułę? Właśnie "naga" taka jest i wiecie z czym mi się najbardziej kojarzy? Ze starym, dobrym i wszystkim znanym Panem Greyem, taka wiecie marna podróbka. Naprawdę autorka "zerżnęła" prawie całą książkę I dlatego fatalnie mi się to czytało. Plus taki ze pochłonęłam w jeden wieczór.

książkę szybko się czyta, tylko wydaje się taka sama jak wszystkie. Niczym się nie wyróżnia. Jest pierwsze spotkanie, miłość i na końcu rozczarowanie drugą połówką by (obstawiam że w kolejnych częściach) później było pogodzenie i wybaczenie. Przeczytana i pewnie zostanie zapomniana tak szybko jak się ją czyta... Cóż więcej można dodać Ona piękna on bogaty i dominujący, z władzą nad wszystkimi a w szczególności nad Nią. Czyli nic nowego...

Nie urzekła mnie książka, napisana w sposób mało intrygujący.... wręcz monotonna, nudna. Czytając ją, nie poczułam żadnych emocji jak przy innych romansach. Jedyny plus- ładna okładka. Nie polecam.

Mam mieszane uczucia co do tej książki: wciąga i to bardzo, pikantne sceny są opisane naprawdę świetnie, minusem są postacie bohaterów- charakterystyka, uczucia, postrzeganie ich przez innych ludzi. Wiele niewyjaśnionych wątków z ich życia. Mam świadomość iż to trylogia- więc zapewne w kolejnych tomach autorka przybliży coś więcej, jednak takie wprowadzenie w pierwszej części,nie zachęca Mnie do kupna kolejnej pozycji tomu.

To jest naprawdę pikantna i wręcz nieprawdopodobna historia. Dwoje ludzi w zasadzie od samego początku połączyła więź, wręcz pożerają się wzrokiem, a to prowadzi ich oczywiście... do łóżka. Od tamtej pory nie potrafią się od siebie oderwać. Jednak dziewczyna musiała przeżyć wcześniej jakąś traumę, ponieważ męczą ją koszmary nocne i przez to nie chce zostawać na noc. Gdy i tą barierę udaje się pokanać, Brynne informuje swojego tatę, że jest szczęśliwa i poznała kogoś, na kim jej bardzo zależy. I tutaj całe szczęście nagle legło w gruzach... Mocno erotyczna, krótka, ale zwięzła książka, czyta się szybko, ale wciągająco.

Nic specjalnego, nic do zapamiętania. Przeciętna. Krótka harlequinowatość z lekkim pieprzykiem. Nie porwało mnie

Dobra książka do przeczytania na raz. Może nie zachwyca, ale też nie nudzi. Lekka, prosta i przyjemna na tyle by sięgnąć po kolejną część.
Polecam ☺

Polecam ☺

Przyjemna lektura. Napisana nieźle, bez przegięć, opisy seksu dość dobre i prawdziwe oraz ze smakiem. Fabuła jak zwykle, ona zagubiona on wspaniały. Jednak kilka momentów zaskakuje. Fani tego typu literatury spokojnie dadzą 7 gwiazdek. Może kiedyś sięgnę po 2 tom

Czy ta historia już gdzieś się nie wydarzyła?
Czy wcześniej w literaturze, w jednej konkretnej, nie mieliśmy do czynienia z władczym mężczyzną, uległą mu kobietą, pieniędzmi, manią kontrolowania, problemem z przeszłości jednego z partnerów, wernisażem i sytuacją, gdy to on kupuje jej zdjęcia, by nikt inny poza nim nie mógł na nie patrzeć..?

Czytając tę powieść miałam wrażenie, że autorka kompletnie nie miała pomysłu na swoich własnych bohaterów i prawie że żywcem skopiowała Anastasię Steel i Christiana Greya z "Pięćdziesięciu twarzy Greya" E.L James, a nawet poza samymi postaciami również fabułę. Jeżeli ktokolwiek przeczytał trylogię E.L. James będzie czuł łudzące podobieństwo zarówno w samej kompozycji utworu, jak i kreacji bohaterów, akcji.

Pierwsza część widziana oczami Brynne. Druga część widziana oczami Ethana. Czuję się zaintrygowana do przeczytania kolejnego tomu, właściwie tylko po to, by móc uwierzyć, że Raine Miller dała więcej od siebie niż to, co mieliśmy w historii Any i Christiana.

Gdybym nie czytała wcześniej trylogii Greya, ta książka na pewno podobałaby mi się zdecydowanie bardziej. Napisana jest ze smakiem. Choć szkoda, że bohaterowie nie mają swojego życia prywatnego, a przynajmniej dostajemy je w bardzo niewielkich strzępkach, które pozostawiają zbyt duży niedosyt. Wszystko poza tym jest składne, występuje ciąg przyczynowo-skutkowy, chronologia zachowana. Także są to niewątpliwie plusy. Jedynie- jak już wspomniałam-ogromna szkoda, że prawie wszystko jest skopiowane.

Książka dla kobiet, do popołudniowej kawy, do przeczytania na raz. Jeżeli ktoś dopiero zaczyna obcować z tego typu literaturą, myślę, że ta pozycja spełni oczekiwania.

Czy ta historia już gdzieś się nie wydarzyła?

Czytając tę powieść miałam...

• Romans
  • 2015