Zerwane więzi

Black Unicorn
Edyta Świętek literatura piękna literatura współczesna
literatura piękna
Edyta Świętek literatura piękna literatura współczesna

Niepołomice, 1944 - hrabina Branicka zostaje rozstrzelana przez gestapowców za pomoc Żydom. Jej małemu synkowi i jego niani udaje się uciec.

Santa Fe, 2005 - Alexander Ostrovsky, biznesman i playboy na mocy testamentu ojca musi osiedlić się w Polsce.

Kraków, 2005 - Ola, szkolna prymuska, próbuje stanąć na nogi po rozwodzie rodziców i śmierci swojej niepełnosprawnej...

Epicka i pełna niesamowitych zwrotów akcji.

Mimo zniechęcającego początku książka szybko mnie wciągnęła i wywarła pozytywne wrażenia. Pisana jest przystępnym językiem, czyta się szybko i przyjemnie. "Zerwane więzi" można określić jako romans wielowątkowy. Odnajdujemy tutaj tytułowy motyw, zerwanych przez wojnę, rodzinnych więzi, wątek kryminalny oraz wiele wątków pobocznych - problem rozwodu, braku akceptacji ze...

• Poszukuję
  • Pbpdt
  • Ebook do kupienia
  • 2018
  • 2014
  • Książki polskich autorów
  • BEB

Dodaj cytat z książki Zerwane więzi