Prezent od Tiffany'ego

978-83-7839-389-4
Alina Siewior-Kuś
obydzajowa uczucia prezent NY

2017

Sympatyczna historia. Zamiana prezentów wynikająca z rozgardiaszu towarzyszącego przedświątecznym zakupom. A może figiel losu? Przeznaczenie?
Fabuła wciąga, sprawia, że podświadomie chce się pomóc bohaterom, podpowiada się im rozwiązania. A oni? No cóż, postępują zgodnie z własną/Autorki wolą. Ich decyzje mogą nas śmieszyć, denerwować, czasem zaskakiwać, ale jedno jest...

Historia i pomysł na książkę fajny. Sama książka nie wciągnęła mnie tak bardzo, jak myślałam.

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Dobra na długi zimowy wieczór, jednak z pewnością nie zapadnie w pamięci na długo.

Książki, których akcja toczy się w święta Bożego Narodzenia chciałam czytać dopiero w grudniu, bo gdy widzę świąteczne reklamy w połowie listopada to dostaję białej gorączki. Jednak właśnie w ten magiczny czas zabiera nas autorka „Prezentu od Tiffany’ego”.
Wyobraźcie sobie śnieg, święta Bożego Narodzenia w Nowym Jorku. Dwóch mężczyzn na Piątej Alei w tym mieście kupuje...

Historia o tym, jak pierścionek od Tiffany'ego może zmienić życie kilku osób.
Spodobała mi się ta książka, jest lekka, przyjemna, nawet dość zaskakująca. Nie spodziewałam się po niej niczego ambitnego, ot taka lektura na jesienny wieczór i mnie nie rozczarowała pod tym względem.
Polecam

Mocna szóstka dla tej książki ode mnie. Moze nie jest to jakies ambitne dzieło literackie ale mimo to czytalam z zaciekawiem. Kilka zwrotów akcji powoduje, ze przewidywalnosc wcale nie jest taka oczywista. Prezent od Tiffany'ego to lektura na odstresowanie, to sposób na przyjemny wieczór lub dwa :)

Do 'Prezentu od Tiffany'ego' początkowo podchodziłam sceptycznie. ot, wydawało mi się kolejną banalną książką o jeszcze bardziej banalnym zakończeniu. I chociaż wiele mogłabym teraz powiedzieć o tej książce, słowo banalna na pewno nie znalazłoby na liście przymiotników ją określających.

Cała fabuła skupia się wokół ludzi, których pozornie niewiele łączy. Ich drogi...

Babskie czytadło, na leniwe weekendowe wieczory. Nic, co zachwyca; można sobie darować.

Przyjemna i lekka książka. Zaskakująca historia, ciekawe czy mogła się wydarzyć?

Nie rozumiem zachwytów nad tą książką. Nawet jak na romansidło-czytadło jest to słaba pozycja. Akcji tyle co kot napłakał, choć rzeczywiście - autorce należą się gratulacje - bo udało jej się to rozciągnąć na ponad czterysta stron. Niezbyt też prawdopodobna ta cała historia i ceregiele z pierścionkiem.

Na dodatek zakończenie do niczego. Rozumiem, że autorka chciała...

• Chcę w prezencie
  • 2013