Słodki zapach brzoskwiń

literatura piękna
Ewa Polańska
Zaczytaj się

Ładny romansik 😊

Książki pani Allen według mnie mają w sobie coś magicznego, jak już zacznę czytać, to nie mogę przestać, aż do ostatniej strony.
Tym razem nie było inaczej. Książka opowiada o sile przyjaźni, skomplikowanych związkach i tajemnicy sprzed lat. Dodatkowo wszystko okraszone szczyptą magii.

Poznajemy dwie postacie Paxton oraz Willę- dwa całkiem odmienne charaktery, które łączy tylko stara szkoła, do której uczęszczały... Spotykają się w dość niecodziennej sytuacji - Willa ratuje Pax przed namolnymi mężczyznami przy sklepie monopolowym. Od tego zaczyna się ich relacja, która kończy się owocną przyjaźnią, tak samo jak ich babcie za młodu. Pojawia się Collin,...

Od autorki otrzymałam dokładnie to, co zaoferowano w opisie na odwrocie książki, a mimo to czuję się w jakiś sposób rozczarowana. Przez powieść płynęło się lekko i przyjemnie. Jest to naprawdę miłe czytadełko, tyle że wszystko w tej książce układa się zbyt gładko. Prostota fabuły, jest wręcz irytująca, mimo że autorka próbowała wpleść do powieści, odrobinę tajemnicy,...

Lubię książki Addison, są magiczne, przeznaczone dla kobiet, mają w sobie to co chcemy czytać, czyli kobiecą przyjaźń i miłość tę jedyną, prawdziwą, o której każda z nas marzy.

Bohaterki, które poznajemy w książce kiedyś uczyły się w tej samej szkole, nie były przyjaciółkami, nie przepadały za sobą, ale za sprawą jednego wydarzenia wszystko się zmienia, nienawiść przeradza...

Książka cudowna. Zabawna i wciągająca. Aż żal, że tak szybko się kończy.

Jedna z lepszych książek które przeczytałam. Jest tu czas na miłość, przyjaźń czy plany na życie. Sięgam po tą książkę gdy chce poprawić sobie humor, lub kiedy potrzebuje dawki optymizmu.

Książka bardzo ciekawa i fajna, chociaż ta historia z odnalezieniem czaszki jest dosyć smutna.

Historia o miłości, prawdziwej przyjaźni i lojalności. Dramatyczne i niesamowite wydarzenia z przeszłości wstrząsają światem : Paxston, Willi, Sebastiana i Colina . Polecam bardzo !

Małe turystyczne miasteczko, gdzie wszyscy znają się i wszystko o sobie wiedzą. Jednak Willa unika jak może wszystkich swoich znajomych ze szkoły od kiedy wróciła do rodzinnej miejscowości po śmierci ojca.
Jednakże wiele się zmieniło z momentem, kiedy dawna rodzinna posiadłość Willi zostaje odnowione przez rodzinę Paxton.
I co ma z tym wspólnego brzoskwinia rosnąca na...

Dyskusje

• 2013