Siła czy Moc

Okładka książki Siła czy Moc David R. Hawkins
Okładka książki Siła czy Moc
David R. Hawkins Wydawnictwo: Virgo nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Power vs Force
Virgo
2010-01-01
2010-01-01
psychologia parapsychologia świadomość człowiek

Książka przedstawia z jakiego poziomu człowiek może działać i podejmować decyzje. Tłumaczy czym się różni działanie poprzez siłę i działanie z poziomu mocy. Porównuje procesy zachodzące w człowieku i uczucia towarzyszące owym poziomom. Autor również odnosi się do swej autorskiej mapy poziomów świadomości, ale to już reguła w książkach Havkinsa :) polecam wszystkim rozkminiającym i szukającym odpowiedzi na pytania dotyczące własnego „ja”.

ciekawa alternatywa w obowiązującej rzeczywistości materialnej, według której jesteśmy tylko przyszłym kompostem

Mój pierwszy kontakt z Autorem, dla mnie dosyć trudny, gdyż zazwyczaj nie czytam tego rodzaju literatury- nie będącej ani beletrystyką, ani książką naukową, a czymś w rodzaju poradnika. Autor opisał rozmów swojej metody kalibrowania uczuć i podnoszenia dzięki temu świadomości. Ciekawe dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym

Tą książkę trzeba filtrować. Podważa część "biblijnych" nauk, co nie odbiera jej czysto psychologicznej wartości. Jak to u Hawkinsa, jest tu sporo szeroko rozumianej metafizyki, jeżeli więc jesteś wierzący a twoja wiara jest tak "silna", że kilka zdań z tej książki da radę ją zranić - to nie czytaj. Dla pozostałych powiem, że można ją traktować jak instrukcję obsługi pracy z własnymi emocjami i uczuciami. Pomaga zrozumieć dlaczego robimy to co robimy, ale lektura wymaga otwartego umysłu lub uchylenia go "na chwilę".

Niełatwa, ale ciekawa książka. Określiłbym ją jako jedną z cegiełek zdobywania wiedzy w dziedzinie świadomości i kolejny bodziec do kwestionowania świata jaki znamy. Treści tutaj zawarte niejednokrotnie sprawiały, że odczuwałem dysonans, czasami być może irytację. Jednakże wydaje mi się, że o to właśnie chodzi w książkach tego typu - aby pobudzić do myślenia w inny sposób i wypchnąć nieco czytelnika z utartych schematów myślenia, pokazując, że można żyć/czuć/patrzeć na świat inaczej.

Kilka ciekawych rzeczy, ale ogólnie książka dla wierzących w magię i różdżkarstwo

🌌📘 Odkryj niezwykłą siłę duchowego oświecenia w książce "Siła czy Moc"! 🌟🌈

To fascynująca podróż w głąb naszej ludzkiej kondycji, ukazująca nam miejsce na drabinie duchowego rozwoju. Ta inspirująca lektura zmieni sposób, w jaki patrzysz na życie i samo siebie. 💫💪

Anatomia świadomości, o którą opiera się książka, ujawnia różnice między mocą a siłą oraz ich znaczenie dla naszych relacji i rozwoju. To prawdziwy przewodnik emocjonalnego i duchowego rozwoju jednostek, społeczeństw i całej ludzkości. 🌠🔍

Niektórzy mogą nie zrozumieć duchowej głębi tej książki, ale dla tych, którzy są gotowi na zmiany i odkrycie własnej siły, to prawdziwa perełka.🌺

Ta książka otworzy Twoje umysł i duszę, wzbudzając wzruszenie i refleksję. Jej przesłanie jest niezwykle wartościowe, zwłaszcza dla tych, którzy pragną zmiany i odkrycia prawdziwego potencjału. 🌈🌿

Odkryj moc, która tkwi w Tobie i naucz się podnosić poziom swoich wibracji, decydując, jaka energia będzie Ci towarzyszyć. 💡🧠

Przekonaj się, że siła tkwi w Twoich rękach, a teoria zawarta w książce jest rzeczywistą kluczem do odmienienia swojego życia. Poznaj naukę, która sprawi, że poczujesz się silniejszy i bardziej świadomy. 🌟🌌

Nie lękaj się naukowego języka, bo w miarę czytania wszystko nabierze sensu, a odkrywanie głębszych prawd i wibracji stanie się Twoją codziennością. 💫🌠

Podążaj ścieżką rozwoju duchowego z "Siłą czy Moc", która otworzy przed Tobą nowe horyzonty i wskaże, jak stawać się lepszą wersją samego siebie. Gotowy na tę wyjątkową podróż? 🚀💖

#SiłaCzyMoc #DavidRHawkins #RozwójDuchowy #ZrozumienieŻycia #DuchowaPodróż #OdkrywanieSiebie #WibracjeŻycia #PrzemianaWewnętrzna #WartośćOsobista #NaukaŻycia #KsiążkaPełnaMądrości #IntrygującaLektura #PotęgaSiły #MocWewnętrzna #PrzesłanieKsiążki #NowaPerspektywa #InspirująceMyśli #KsiążkaPełnaMocy #NurtującePytania #SiłaOświecenia #MotywacjaNaCoDzień #MyślPozytywnie #RozwijajSię #OdkryjSwojeMoce #ZdrowaPsychika #LekturaNaRelaks #ZmianaMyślenia #MądrośćKsiążki #OdkryjSiebie #LudzkaKondycja

🌌📘 Odkryj niezwykłą siłę duchowego oświecenia w książce "Siła czy Moc"! 🌟🌈

Nie wiem, czy ktokolwiek powinien oceniać tą pozycję…
Nie śmiałabym dać jej mniej niż 10 gwiazdek.
Jest to książka otwierająca umysł i duszę. Niejednokrotnie podczas jej czytania pojawiały się u mnie dreszcze, czy łzy wzruszenia.
Czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu - sięgnij po nią!

Nie wiem, czy ktokolwiek powinien oceniać tą pozycję…
Nie śmiałabym dać jej mniej niż 10 gwiazdek.
Czujesz, że potrzebujesz zmiany w życiu - sięgnij po nią!

Naprawdę nie wiem, co sądzić na temat tej książki. Niektóre z jej przesłań są sensowne i trafiają do mnie, jak to, że reakcje ciała mogą wiele nam powiedzieć i być trafniejsze, niz świadome, przemyślane decyzje. Z drugiej strony trudno mi zaakceptować całą koncepcję poziomów mocy i ich kalibracji dzięki podłączeniu się do dostępnej dla wszystkich, uniwersalnej bazy wiedzy. Trochę za bardzo to ezoteryczne jak dla mnie. Ale pozycja z pewnością ciekawa.

W skrócie robić to co się czuje, to co czuje serce, tak bym opisała tą książkę

W skrócie robić to co się czuje, to co czuje serce, tak bym opisała tą książkę