Złoto czarownic

XVII wiek Królewiec Prusy

Oficjalne recenzje i

O czarownicach raz jeszcze

Link do recenzji

Nie dobrnęłam do połowy... Pierwsza część średnia, druga nie była niestety pisana w lepszym stylu.

Jest to kontynuacja książki "Kobieta z bursztynowym amuletem" i przyznam się, że rozczarowałam się nią tak jak i pierwszą częścią...
Uwielbiam książki opisujące stare czasy i miałam nadzieję, że będzie to kolejna pozycja, która będzie do nich należeć. Niestety rozczarowałam się..
Jest tak mało opisująca tamte czasy, że aż współczesna jak dla mnie Brak mi opisów dotyczących...

Polecam, książka mnie pochłonęła, teraz poluję na kolejną część.

Nie jest złe, wyjaśnia intrygę rodziny .

2015-03/04

fajna

świetna, jedna z moich ulubionych.

Nawet ciekawa, ale zaczęłam czytać od tej książki czyli II tomu (tak mi dały w bibliotece) a nie od "kobiety z amuletem" Ale chyba nic straconego.

Przeczytałam z nudów.

Chyba mnie dosięgnęło przesilenie zimowo-wiosenne bo kolejna lektura,przez którą nie potrafię przebrnąć.Odkładałam,podczytywałam zarówno jeden jak i drugi tom,ale niestety,nie dałam rady....wyadawało mi się,że jest to książka ciut naciągana chociaż z opisu dość ineresująca
na szczęście jest osoba zainteresowana otrzymaniem tych książek i na pewno jej dostanie :-)))mam...

• Chcę w prezencie
  • Powieść historyczna
  • Domowa biblioteczka
  • Zakupione w 2013
  • Bsr
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam

Heidi Rehn Złoto czarownic Zobacz więcej
Heidi Rehn Złoto czarownic Zobacz więcej