Kup teraz - 12 ofert w cenie od 6.99 zł do 41.00 zł

978-83-7839-214-9

Oficjalne recenzje i

Mężczyznom zdecydowanie nie

Link do recenzji

Tylko kobieta mogła napisać taką powieść... Opis spotkania ,,dziewczynek", ich rozmowy i wszechogarniający chaos - tego nawet najlepszy pisarz sf by nie ogarnął... Opowieść o przyjaźni, kobiecej ,,jedności jajników", a jednocześnie pełna optymizmu dawka humoru i wesołych sytuacji.

Bawi do łez

W towarzystwie przyjaciółek wiek nie ma znaczenia - razem dostaje się głupawki na całego, kibicuje miłości albo przeklina tych, co na to zasłużyli. "Dziewczynki" w wieku ndiebezpiecznie zbliżającym się do menopauzy wyjeżdżają na wieczór panieński jednej z nich, a podróż do Krakowa to pierwsza kostka domina, która porusza całą konstrukcję. Moje serce zdobyła sama impreza i...

Kupilam ja z mysla o lekkiej, szybkiej lekturze, przyjemnej dla ducha. Autorka pisze z duza doza humoru jak i inteligencji - taka fajna ksiazka dla spoko babek bym powiedziala.

Książka zapowiadała się super. Zaczęłam czytać i ledwo do końca dobrnelam. Miałam dziwne wrażenie że bohaterkami nie są kobiety w wieku 40-50 tylko jakieś małolaty. Dziewczynek bardzo dużo, często nie wiedziałam o kim mowa, dialogi strasznie infantylne, chociaż kilka razy to fakt śmiałam się czytając. Najgorszy minus to brak podziału na rozdziały, ciężko było przerwać...

Znakomita powieść, napisana lekkim, przyjemnym językiem. Pełna humoru i wielu zabawnych inklinacji do sytuacji „z życia wziętych”. (Często śmiałam się głośno podczas czytania.) Polecam!

Bardzo zabawna, lekka i przyjemna

Świetna na nudne jesienne wieczory.

Za wyjątkiem tego, że dialogi w tej książce były bardzo zabawne, nie znalazłam w niej nic pozytywnego.

Zabawna a jednocześnie bardzo dobra książka.Ciepła opowieść o szukania, tego co najważniejsze -miłości. Ale nie byle jakiej, ale tej z facetem, który nas wzruszy, rozkocha i rozśmieszy. Pozytywny humor aż kipi z każdej strony, a bohaterek po prostu nie da się nie polubić od pierwszego poznania. Polecam!

• Literatura polska
  • Z biblioteki