Miłość wyczytana z nut

Okładka książki Miłość wyczytana z nut
Aleksandra Tyl Wydawnictwo: Prozami literatura piękna
literatura piękna
Prozami
2010-01-28
2010-01-28
978-83-928657-3-5
Miłość dziecko

więcej Więcej

Wybór pomiędzy rozsądkiem a sercem.

Bardzo lubię książki Aleksandry Tyl i mogę powiedzieć, że przeczytałam już wszystkie, gdyż ta książka to był jej debiut.
Tym razem była to opowieść o 28-letniej świetliczance Elizie. Prawie w tym samym czasie poznaje lekarza Adama i spotyka swoją dawną miłość Bruno.
W książce mamy wszystko, a więc: małżeństwo bez miłości, lecz z rozsądku bo bohaterka zalicza wpadkę,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna do bólu przewidywalna powieść o miłości... I znowu niespecjalna dziewczyna rozkochuje w sobie dwóch facetów, którzy walczą o jej względy. I znowu kolejna autorka serwuje nam rozterki nudnej bohaterki. A zapowiadało się całkiem fajnie...

Książka bardzo mi się podobała, choć troszeczkę czuć, że jest to pierwsza powieść autorki. Pozostałe są chyba bardziej dojrzalsze, co nie zmienia faktu, że ta też jest świetna. A. Tyl ma zdolność takiego pisania, że nie dłuży mi się żaden fragment jej powieści - wszystko jest ciekawe, a książki pochłania się błyskawicznie.

ojejujeju - dno i trzy metry mułu
nuda, nic się nie dzieje, nuda
fabuła wlecze się jak kondukt pogrzebowy, postacie mało interesujące i przewidywalne do bólu (a nawet "bulu")
zdecydowane i stanowcze - NIE :)

To była śliczna książka. Polecam serdecznie. Samo życie!!

To taka lekka, nieskomplikowana opowieść o rozterkach sercowych i niespodziankach niekoniecznie pożądanych, które zmuszają do podejmowania szybkich decyzji.

Dwie dziewczyny przed 30, oj fajnie by było mieć chłopaka ;) Jest zabawnie choć zaraz też wkrada się dylemat, a może przeznaczenie - trudne wybory życiowe, czy okażą się też łaskawe. Wciąga i szybko się czyta.

Historia opisana w tej książce,jest bardzo piękna i wzruszająca.Bohaterką jest Eliza,to nauczycielka.Która chcę kogoś poznać,dziewczyna.
Wacha się między lekarzem,a muzykiem.
Kiedy serce wybiera jednego z nich.
Kobieta zastanawia się,czy ten wybór.Był dobry ? , a sytuacja zaczyna się komplikować.
Książka opisuję historię,trudnego wyboru.
Czy,ten wybór to już na całe życie...

Dla Elizy Pospolitej, czyli ile waży kilo puchu?

Mam ostatnio szczęście do takich... pospolitych historii. Niestety, tak właśnie wyglądają moje próby odnalezienia się w temacie lekkiego romansu. Nie działa ani metoda rekomendacji, ani system chybił- trafił. Na dziesięć pozycji- dziewięć "chybił". Nic mi się nie podoba. Potrzebuję lektury lekkiej, ale kilo pierza waży tyle...

• 2012
  • Audiobooki
  • 2013
  • Audiobook
  • 2018

Dodaj cytat z książki Miłość wyczytana z nut