Tajemnica pływalni

Martin WidmarkHelena Willis Wydawnictwo: Zakamarki Cykl: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 20) literatura dziecięca
Simborgarmysteriet
Barbara Gawryluk
Zakamarki
Simborgarmysteriet
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai (tom 20)
literatura dziecięca
Barbara Gawryluk

Bardzo mi się podobała.

10/10

CUDOOO!!!💞💜💚😂 WCIĄGAJĄCA I PRZEDE WSZYSTKIM DUŻE LITERY!!!!😘😍😊😊 TERAZ KOLEJNE DO PRZECZYTANIA: TAJEMNICA CYRKU I TAJEMNICA GAZETY!!!😂😘😊😍😮 POLECAM WSZYSTKIM CHCĄCYM ZAPOZNAĆ SIĘ Z PRZYGODAMI DZIELNYCH DETEKTYWÓW: LASSEGO I MAI!!!!😮😮😍😍😊😊😘😘😂😂💚💚💜💜💞💞

polecam

Najsłabsza z dotychczas przeczytanych z tej serii. Wątek lesbijki poprowadzony delikatnie, w zasadzie to tylko sugestia, nic dla mnie szokującego (a dzieci nawet nie zauważyły), ale ewidentnie autorowi zabrakło pomysłu na podejrzanych i wprowadza ich na siłę, motywacje (i tu ten wątek lesbijski, a drugi religijny...) szyte bardzo grubymi nićmi; w zasadzie na pływalni mają...

Oczywiście to książka dla maluchów, ale też zerknęłam, po raz kolejny do serii o Lasse i Mai - po przeczytaniu wywiadu z autorem w nowych "Książkach". Wiadomo, że historyjka jest prosta, jest też jest świetna.
Mam tylko dobre słowa dla całej serii: jest interesująca dla młodych czytelników - takich co to dopiero są przed pełnym oceanem literackich możliwości, pozwala na...

Kolejna część o małych detektywach. Słaba, wersja dla dorosłych miałaby 400 stron...

Super kryminał

polecam marta ;)

Bardzo dobra, chociaż dla większych dzieci. Przygotowuje do czytania skandynawskich kryminałów ;) Interesująca treść, która pokazuje różne meandry życia.
Dorwałam u chrześniaczki i aż żal, nie ma kolejnych tomów. Może coś się uda z tym zrobić :)
Polecam starszym dla rozrywki i myślącym młodym.

Lesbijki w książce dla dzieci?! Sorry, odradzam z pełną premedytacją.

• 2014
  • Dla dzieci
  • 2018
  • Przeczytane w 2014
  • Z biblioteki
  • 2015

Dodaj cytat z książki Tajemnica pływalni