Bieganie i odchudzanie dla kobiet. Zdrowa i piękna każdego dnia

Jeff GallowayBarbara Galloway sport

sport
bieganie sport fitness

Kup książkę

Na półkach: , , , , ,

Świetną motywacją były historie kobiet, którym udało się osiągnąć swój cel. Żadna tego nie żałowała!
Świetne porady żywieniowe z propozycjami jadłospisu oraz plany treningowe na 22 tygodnie. Polecam!

Na półkach: , , , ,

Spośród wielu książek o dietach i treningach, tę wyróżnia:
1) Skoncentrowanie się na bardzo wąskim temacie
2) Bardzo przystępny przekaz.

Wszelkie informacje są przekazywane w taki sposób, jakby w prywatnej rozmowie dietetyk czy trener chciał nam powiedzieć najważniejsze rzeczy. Jest np. nagłówek z jakimś łatwym do zapamiętania hasłem, rób to a nie rób tamtego, poniżej...

Po przeczytaniu tej książki w końcu bieganie wydało mi się realne :) dla początkujących plan treningowy wydaje się realistyczny do wykonania :)

Słaba. Książka nastawiona na amerykańskie biegaczki.
Omijać szerokim łukiem!

Książka dla wszystkich, którym bliskie jest bieganie. Nigdy nie lubiłam biegać, ale po przeczytaniu tej pozycji zmieniłam zdanie.

1905

Książka jest strasznie amerykańska, przez co średnio mi się ją czytało. Dużo przydanych informacji, ale bez rewelacji.

Poradnik dla biegaczki w wersji amerykańskiej.

W książce znajdziemy informacje na temat prawidłowego przygotowania do biegania np. poprzez dobór właściwego ubioru lub wizytę u lekarza w celu wykluczenia przeciwwskazań zdrowotnych. Opisane są również zagadnienia takie jak prawidłowa dieta, motywacja a także lista potencjalnych problemów jakie mogą się pojawić wraz z...

Bardzo mottwujaca zarowno do cwiczen i zdrowej diety. Niestraszy forsownymi , dlugimi cwiczeniami. Pokazuje jak wplesc skuteczny trening w najbardziej watloczony obowiazkami dzien, bez szczegolnych obrzedow wokol treningu. Dieta prosta, zdrowa, pelnowartosciowa. Bez wyrzeczen, speckalnych planow. Mozna utrzymac cale zycie. Tak wyjasnione ze jedno motywuje do drugiego i nie...

Bardzo przydatna pozycja dla wszystkich, którzy dopiero zaczynaja przygode z bieganiem, wiele pożytecznych informacji na temat odzywiana, polecam.

Książka dla osób początkujących w bieganiu, ćwiczeniach i dbaniu o siebie. Sporo motywacji, informacji i porad dotyczących żywienia. Jeden plan marszobiegu na kilka tygodni.

• Sport
  • E-book