Chleb. Wielka ilustrowana encyklopedia domowych wypieków

praca zbiorowa Wydawnictwo: Reader's Digest kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-60530-70-2
Reader's Digest
chleb pieczenie chleba pieczenie przepisy
kulinaria, przepisy kulinarne
978-83-60530-70-2
chleb pieczenie chleba pieczenie przepisy

Przepięknie wydany album. Jest tu wszystko, czego szukałam w innych książkach, ta jedna wystarczyłaby za wszystkie inne. Książka podzielona jest na kilka działów, zawiera przepiękne zdjęcia, ciekawostki na temat wyrabiania ciasta, wyrastania i pieczenia. Przepisy zawierają proporcje na bochenki małe, średnie i duże. Jest cały obszerny dział poświęcony pieczywu z różnych...

• Kulinaria/historie, obyczaje okołokuchenne
  • Kucharskie