Opowieść tybetańska

Wo-men po-czung al-ts'ing
literatura piękna
Roman Sławiński
osadnicy rolnictwo uprawa życie Tybet literatura chińska

Prawdziwa ciekawostka, wydawniczy rarytas dla ciekawych. Szczególnie, jeśli spojrzeć na treść książki od strony walki o wolny Tybet i nasze dzisiejsze widzenie tej części świata.POLECAM, chociaż małe szanse na zdobycie egzemplarza, chyba tylko na allegro, skąd i mój pochodzi.Na osobny podziw zasługuje wydanie, nadal całe, zszyte kartki, pożółkłe z racji wieku, ale...

• Starocie wydawnicze
  • Daleki Wschód
  • Na naszym regale
  • Klimaty Orientu
  • Daleki wschód

Dodaj cytat z książki Opowieść tybetańska