Pomnik Cesarzowej Achai - Tom I

Okładka książki Pomnik Cesarzowej Achai - Tom I
Andrzej Ziemiański Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Pomnik Cesarzowej Achai (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Pomnik Cesarzowej Achai (tom 1)
Fabryka Słów
2012-04-04
2012-04-04
polska fantastyka Achaja fantasy

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Po serii książek z Achają i zakończeniu historii nie wiem czego oczekiwałem po Pomnikach, ale na pewno nie tego i póki co jestem kupiony. Czyta się bardzo fajnie i szybko, a do tego wątek z perspektywy kilku osób mnie przekonuje. Prawie jak w GTA V.

Trylogia Achai była napisana na naprawdę przyzwoitym poziome. W kontynuacji, nie mogę się przyzywczaić do mariażu dwóch, zupełnie różnych światów, wydaje mi się to połączenie mocno na siłę. Książka ma dobre momenty, jednak ma też trochę irytujące mnie fragmenty, zobaczymy jak się rozwinie dalej.

Chwilami przydługawa opowieść. Gdy już się rozkręci wciąga jak tornado.

Chwilami przydługawa opowieść. Gdy już się rozkręci wciąga jak tornado.

Świetna książka! 👍
Chociaż różne są opinie na jej temat, mnie wręcz pochłonęła. Do tego stopnia, że musiałem się zmuszać iść spać, bo rano przecież trzeba wstać do pracy 😅🙈
Gdybym nie miał innych obowiązków i zajęć, to pewnie bym przeczytał w 1-2 dni 🙈
Wciąga jak sama Achaja 🙂
Super! Bardzo polecam! 👍😁

Świetna książka! 👍
Gdybym nie miał innych obowiązków i zajęć, to pewnie bym przeczytał w 1-2 dni 🙈
Wciąga jak sama Achaja 🙂
Super! Bardzo polecam! 👍😁

Dno... w dodatku wulgarne i prymitywne!

Dno... w dodatku wulgarne i prymitywne!

Nie mogę powiedzieć żeby Achaja jakoś mi się szczególnie spodobała ale mimo to sięgnąłem po Pomnik cesarzowej Achai i muszę powiedzieć, że książka daje rade.

Mniej mi się podobała od Achai ale może to kwestia tego że zwyczajnie tamten świąd osadzony tak wiele lat wcześniej był ciekawszy , może ten nasz bliski nam świat w książce zamiast pomagać psul efekt ucieczki .... Pewnie przesłucham druga część ale....

Powrót do uniwersum Achai odbył się jak jazda po lekkich wybojach. To już nie to co było w poprzednich trzech tomach, ale jadę dalej.

Jako książka bardzo w porządku, natomiast nie lubię motywów człowieka - pana i władcy świata, najeżdżającego lądy, wybijającego lokalne stworzenia i roszczącego sobie prawa do wszelkiej władzy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Większość czasu nuda. Jest kilka dobrych momentów, ale książka jest z dwa razy za długa

Video

Video