Niepełnosprawność – w zwierciadle dorosłości

Remigiusz J. Kijak Wydawnictwo: Impuls nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7308-964-8
Impuls
niepełnosprawność społeczeństwo psychologia nauki społeczne osoby niepełnosprawne
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-7308-964-8

Na półkach: , , , , , ,

Książka czytana do pracy magisterskiej. Jest to jedna z pozycji dotycząca osób niepełnosprawnych, którą moim zdaniem powinien znać każdy pedagog, psycholog, nauczyciel, pracownik socjalny i różnego rodzaju inni pracownicy społeczni czy osoby mające kontakt z osobami niepełnosprawnymi.
Książka naukowa, ale napisana bardzo zrozumiałym językiem.

swietna ksiazka. Zapraszam na stronę poświęconą niepełnosprawnosci: http://www.rehab.net.pl

• Niepełnosprawność
  • Choroba