Afrykańska przygoda

Okładka książki Afrykańska przygoda Liz Fielding
Okładka książki Afrykańska przygoda
Liz Fielding Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Romans literatura obyczajowa, romans
Harlequin Romans
A Wedding at Leopard Tree Lodge
Harlequin
2012-01-01
2012-01-01
Monika Krasucka
Afryka wesele romans

Okładka książki Kronika ślubnych wypadków Jackie Braun, Barbara Dunlop, Liz Fielding, Lynne Graham
Kronika ślubny... Jackie Braun, Barba...
Okładka książki Książę pustyni Liz Fielding, Penny Jordan
Książę pustyni Liz Fielding, Penny...

Trochę chaotyczna, a cała akcja wydaje się bardzo przyspieszona, ale bohaterowie dają się polubić i to ratuje tę książkę.

Romans na lato, taki który raczej nie zapada w pamięć.

Romans na lato, taki który raczej nie zapada w pamięć.

Akcja książki "Afrykańska przygoda " rozgrywa się na Czarnym Lądzie. W Botswanie ma odbyć się ślub roku. Miłość i wierność małżeńską ma sobie przysiąc para znanych celebrytów - on czołowy piłkarz i ona sławna modelka z pierwszych stron gazet i okładek. Parze zależy na hucznym wydarzeniu w egzotycznym miejscu. Chcą, by ich ślub był wydarzeniem, które na długo zapadnie w pamięć ich fanom i gościom zaproszonym na tę uroczystość. Organizacja tego sporego przedsięwzięcia w ostatniej chwili wskutek chichotu losu spada na barki Josie Fowler. Energiczna organizatorka ślubów udaje się do Afryki. Jest bardzo przejęta zleceniem. Zależy jej, aby wszystko wypadło nad wyraz perfekcyjnie. Chce udowodnić swojej szefowej, że zatrudnienie jej nie było błędem i wykorzystać szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego. Tylko zorganizowanie imprezy na Czarnym Lądzie z dala od cywilizacji jest wyjątkowo trudne. Wybrany na miejsce uroczystości ośrodek jest w środku sawanny i mimo zapowiadanego luksusu różni się standardem od hoteli w znanych kurortach turystycznych. Tu mieszka się w domkach bez prądu i nie ma dostępu do sieci komórkowej czy internetu. A na dodatek wykonanie zadania ambitnej Josie utrudnia pewien przystojny mężczyzna.

Książka Fielding to romantyczna opowieść o ambitnej, lecz niezamożnej dziewczynie i bogatym, atrakcyjnym mężczyźnie, który został boleśnie zraniony przez los. Para na początku czuje do siebie dystans i rezerwę, ale z czasem snuje się między nimi nić sympatii i porozumienia. Tę historię czyta się szybciutko i ze smakiem. Akcja obfituje w szereg wydarzeń, które bywają czasami zabawne. W książce nie brak krótkich, acz treściwych opisów przepięknej afrykańskiej przyrody - krajobrazu i zwierząt zamieszkujących ten kraj. I nie ukrywam, że z chęcią spędziłabym urlop w takim miejscu i pooglądała z sypialni egzotyczną faunę i florę. Tego Josie bardzo zazdrościłam. Ta opowieść ma swój klimat, jest nieco magiczna i przesiąknięta duchem Afryki - mojego ulubionego kontynentu. Sympatyczni bohaterowie przypadli mi do gustu i z przyjemnością poznałam historię ich znajomości.

Świetna lektura na długi zimowy wieczór.

• Harlequin
  • 2015
  • Romans współczesny/Erotyk
  • Fielding Liz
  • Romans
  • Harlequin Romans
  • Zagraniczne

Dodaj cytat z książki Afrykańska przygoda