Historie ważne i nieważne

Proza
literatura ukraińska opowiadania
Inne

BONDAR PRZYDROŻNY

„Historie ważne i nieważne” to prozatorski debiut Andrija Bondara (ur. 1974) – ukraińskiego poety literaturoznawcy i tłumacza. Polska Wikipedia na temat tej książki podaje jedynie, że jest to „zbiór felietonów”. Może to być jednak mylące, bowiem w istotę felietonu wpisana jest pewna efemeryczność podejmowanej tematyki, podczas gdy w „Historiach ważnych i...

• Literatura ukraińska
  • Dyskusyjny Klub Książki
  • 2012
  • Україна
  • Powieści
  • Literatura polska
  • MOJA BIBLIOTEKA

Dodaj cytat z książki Historie ważne i nieważne