Poszukiwany żywy lub martwy

Tom ClancyGrant Blackwood Cykl: Jack Ryan (tom 13) kryminał, sensacja, thriller 664 str.
Dead or alive

Buchmann
kryminał, sensacja, thriller
sensacja terroryzm jack ryan clancy

Kup książkę

Kolejny odswierzony Clanyc po latach.
Na Plus - pierwsza Ksiäzka Blackwooda ktörä da sie czytac (Under Fire – Campus 3 i Under Fire nie da sie czytac ).
Akcja moze byc, niestety autor juz w drugim tomie z bracmi Caruso jednego usmiercil, a szkoda.
Minus - kolejny brak pojecia autora - tak to napisal, ze islam nie zna rasizmu, ale chrzescijanstwo...Chcialem przypomniec,...

Po dwóch słabszych książkach, Tom Clancy wydaje się wracać na właściwe drogę. To, co przeszkadzało mi w poprzednich częściach, czyli uproszczona, krótka fabuła oraz odejście od znanych z serii postaci, na szczęście odeszło w niepamięć wraz z tym tomem. "Poszukiwany żywy lub martwy" inspirację czerpie z polowania na Osamę bin Ladena,a fabuła jest zadowalająca, żeby nie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niestety z wielkim ubolewaniem muszę stwierdzić, że to już nie to co początek serii o Jacku Ryanie. Może to z wiekiem coś u mnie się zmieniło czy coś innego, ale tamte się czytało z wypiekami na twarzy, a ta książka, choć przyzwoita, jest tylko czytadłem nie wyróżniającym się z innych. Polecam, ale zachęcam do zapoznania się najpierw z początkowymi książkami serii

Tłuczemy się na tym samym wozie.
Chrześcijańską furą.
Pół świata na niej drałuje. Druga jedna druga, podąża latającym dywanem. I nie w smak im ta fura na dole. O trzeciej jednej drugiej, pedałujących rikszą i o czwartej, szukającej swego ego, nie wspomnę. Bo im fura nie zawadza. Tematem są ci z dywanu. I ich kierowca.
Niwą są też świadkowie ze szpiegowskigo światka.
A...

To moja pierwsza książka Clancy'ego. Dość szybko się czyta, ale akcja średnio wciągająca. Niezaprzeczalnym atutem tej książki jest bardzo duży realizm. Sprawia wrażenie nie powieści a dziennika, opisującego fakty.

Tom Clancy, Grant Blackwood: Dead or Alive (ebook + audiobook)

Jack Ryan, senior, pisze pamiętniki i, zniesmaczony prezydenturą Eda Kealty, podejmuje decyzję, aby w najbliższych wyborach stanąć z nim w szranki. Jack Ryan, junior, dołącza do stworzonej przez ojca tajnej organizacji Campus, której celem jest walka z terroryzmem. A jest z czym walczyć. Ameryce ciągle zagraża...

#4
Jak dla mnie dużo akcji, które są przedstawione z perspektywy wielu różnych osób: agentów CIA, terrorystów, jednostki wojskowej, rządu. Co musi się stać,aby złapać jednego człowieka? Dlaczego wiele osób ginie podczas akcji poszukiwawczej? Odpowiedź na to poznamy w książce Toma Clancy'ego.
Dobrze napisana książka, jednak czytałem lepsze.

Nie skończyłem, jak dla mnie za gruba ta książka, akcja się wlecze mimo ciekawych zwrotów akcji i generalnie ciekawego tematu.
Jakby miała połowę stron to już bym skończył a i zadowolenie na pewno byłoby większe :)

Czy działająca nieoficjalnie agencja wywiadowcza Kampus zdoła powstrzymać islamskich terrorystów? Czy Clark i Chavez powrócą do gry? Czy Jack Ryan junior odziedziczył po ojcu talenty analityczne?

Tego nie powiem, sami przeczytajcie i się dowiedźcie bo na prawdę WARTO!Choć w ostatnich dniach nie miałem zbyt wiele czasu to każde wolne pół godziny które mogłem przeznaczyć na...

Polecam!

Dyskusje

• Tom Clancy
  • Clancy
  • Sensacja
  • 2012
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Poszukiwany żywy lub martwy