Snajper. Opowieść komandosa SEAL Team Six

Okładka książki Snajper. Opowieść komandosa SEAL Team Six
Stephen TemplinHoward E. Wasdin Wydawnictwo: Znak Literanova Seria: Historie Prawdziwe militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Historie Prawdziwe
SEAL Team Six: Memoirs of an Elite Navy SEAL Sniper
Znak Literanova
2011-07-25
2011-07-25
Michał Romanek, Łukasz Müller
komandos snajper misja jednostki specjalne

więcej Więcej

Pozycja pozwala poznać wojskowy świat od środka. Fajnie napisana, nie jest nudna.

Do tej pozycji zabierałem się już od bardzo dawna. Może to nawet delikatne niedopowiedzenie, gdyż książeczka ta leży u mnie na półce już od wielu lat.
Książka ukazuje losy amerykańskiego snajpera Wasdin'a. Jego lata młodzieńcze, relacje z rodziną, małżeństwo oraz lata służby w armii, której zwieńczeniem było miejsce w elitarnej jednostce Seal Team Six.
Bardzo...

Świetna książka! Szczegółowa i realistyczna. Co więcej powiedzieć? Najlepiej przeczytać i samemu się przekonać. Polecam gorąco, szczególnie osobom, które są zainteresowane tematem.

Ciekawie napisana historia salsa, widziana jego oczami. Odsłania On w niej kulisy spektakularnych akcji, które możemy pamiętać z doniesień medialnych. Bohater opowiada również o swoim nie łatwym dzieciństwie, które go ukształtowała. I pozwoliło wejść na szyt drabinki w tej wyjątkowo trudnej profesji. Książka ta przypomina że niektóre zawody, na odpowiednim poziomie...

Pierwsza moja książka o współczesnej Militari. Pozycja szczegółowo ukazująca świat komandosów, napisana prosto i przyjemnie.

Rzetelnie opisana historia szkolenia i pobytu na misji w Iraku komandosa elitarnej jednostki Seal.I jeszcze to wszystko pogodzić z życiem rodzinnym.Wzruszająca i jakże prawdziwa historia

Jedynym dużym minusem jest końcówka książki. Opisywanie życia już po opuszczenie zespołu - po co?...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Chyba jedna z pierwszych książek w postaci spisanych wspomnień żołnierzy jankeskich jednostek operacji specjalnych. Z tego co kojarzę własnie od tego zaczął się boom na tego typu pozycje.

To moja pierwsza książka z tej tematyki. Autor opisuje swoją historię oraz służbę w jednej z najlepszych formacji na świecie. Autor szczegółowo relacjonuje trening, szkolenie oraz misje (ze szczególnym uwzględnieniem Somalii). Książka napisana jest prostym i przystępnym językiem. Szybko i przyjemnie się czyta, na tyle, że jest do przerobienia w dwa dni.

Pozycja warta przeczytania. Poznajemy snajpera jednej z najlepszych na świecie formacji wojskowych.
To książka o sile charakteru, wytrzymałości ciała i ducha, choć przy okazji czytelnik może dowiedzieć się, jak wyglądają szkolenia elitarnych oddziałów militarnych.

1 619
  • Chcę w prezencie